Статті

16.08.2023

ПАРВІЗ НАСІБОВ: ХОЧУ ПЕРЕМАГАТИ росіян ТА ПРИСВЯЧУВАТИ ПЕРЕМОГИ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ


Новоспечений чемпіон нещодавнього гран-прі Німеччини з греко-римської боротьби Парвіз Насібов, срібний призер Олімпійських Ігор в Токіо, ексклюзивно для Kamp-Sport поділився враженнями від змагань у Дортмунді, а також розповів про підготовку до чемпіонату світу та про можливі сутичках з росіянами і білорусами. 


Нагадаємо, що на міжнародному турнірі в Німеччині Україна завоювала 5 нагород та очолила загальнокомандний залік.  


Парвізе, поділися враженнями від змагань у Німеччині. Чи все заплановане вдалося виконати?


Загалом усе було добре і на дуже високому рівні. Змагалось більше 15 країн. Наша команда виграла 5 медалей, проте, вважаю, могли забрати й більше нагород. Своїм результатом задоволений, однак є куди рости. До того ж скоро чемпіонат світу - найголовніший старт цього року. Сподіваюсь мені вийде забрати те, що належить мені, - "золото" світової першості та, зокрема, путівку на Олімпійські ігри-2024.


На цьому турнірі боровся у трьох сутичках у категорії 72 кг. Це не зовсім моя вага, адже загалом я виступаю в олімпійській - 67 кг.Як оціниш свою спортивну форму зараз?


Вважаю, що зараз я був готовий на 60%. До чемпіонату світу потрібно потрібно підійти в максимальній формі, оскільки там права на помилку я не матиму.


А чому ти боровся в категорії 72 кг?


Тому що моя робоча вага 74 кг. Ганяти вагу на ці старти й одразу через місяць на чемпіонат світу сенсу немає. Тому й ухвалили таке рішення. Так було краще для мене.Як будеш готуватись до чемпіонату світу? Над чим найбільше працюєш?


Вже через кілька днів в мене розпочнеться тренувальний збір. І, зокрема, тренування завтра за графіком. Можна вважати, що вже розпочав підготовку на чемпіонату світу.


Стараюсь працювати над усіма своїми слабкими місцями. Більше роботи на килимі й більше роботи над помилками. Тренеру видніше, а я роблю все, що він говорить. Наче все вдається, дякувати Богу. З тренером Володимиром Шацьких нам дуже пощастило - з цієї людиною я ні про що не думаю, а виконую всі його настанови. Результат помітний всім.Чи готові в збірній ментально до допуску на чемпіонат світу росіян і білорусів? Що взагалі думаєте про це?


Особисто я готовий. Навпаки маю велике бажання вийти і довести, що навіть в таких умовах ми залишаємось людьми і є сильнішими за них. У нашому виді спорту їхнє повернення було очікуваним. Знали, що рано чи пізно росіян і білорусів допустять до змагань. Тому я готовий.


Хочеться вийти та здолати їх! І присвячувати такі перемоги нашим Героям - нашим хлопцям і дівчатам, які взяли в руки зброю боронити Україну. Ось так я бачу майбутні сутички з росіянами та білорусами. Переміг - присвятив перемогу нашим захисникам, нашим Героям. Думаю, їм буде приємно.


Kamp-Sport


Інші Статті