Статті

08.04.2024

ОКСАНА ЛІВАЧ: ПЕРЕМОГА НАД СТАДНИК - ДОВГООЧІКУВАНА. Я ЗМІНИЛА ХІД ІСТОРІЇ


Оксана Лівач завоювала четверту ліцезнію України на Олімпіаду-2024 в боротьбі. На європейському кваліфікаційному турнірі в Баку українська борчиня в півфіналі (до 50 кг) здобула перемогу над 4-разовою призеркою Олімпійських ігор Марією Стадник.


У коментарі Kamp-Sport Лівач поділилася враженнями від своєї знакової перемоги та оцінила власний виступ в Баку.


"Дуже рада повертатися додому з ліцензію на Олімпійські ігри. Емоційно було дуже складно. Налаштування на таких змаганнях відіграють ключову роль. З новими правилами за критеріями рейтингу кращими були сіяні, тож так трапилось, що у заключному поєдинку за вихід до фіналу, за путівку на Олімпіаду, я зустрілася з Марією Стадник.Марія - дуже потужна та й мала помітну перевагу за кількістю перемог над мною. Боротьба видалась дуже складною та хвилюючою. Ця перемога дуже важлива для мене особисто: я дуже довго не могла перемогти Марію, багато сутичок проводила добре, але не вдавалось виграти. Зараз же змінила хід історії. Я дуже довго йшла до цього й щаслива, що зараз мені це вдалося. Марія Стаднік – легендарна спортсменка, маю велику честь проводити поєдинки зі спортсменами такого класу"
"Після поєдинку не могла стримати емоцій, стрибала на килим (усміхається), були сльози радості. Це довгоочікувана перемога, яка є результатом проробленої наполегливої праці, та любові до своєї справи. Звичайно, хотілося більше розділити радість з дівчатами зі збірної і щоб наша команда виборола ще ліцензії. Переконана, що все вийде на наступному рейтинговому турнірі. Дівчатам треба докласти ще трохи зусиль, дотерпіти та забрати своє".


"Хочу подякувати нашому керівництву Асоціації спортивної боротьби України – президенту Юрію Копитку, віцепрезиденту Едуарду Прощуку Едуарду Петровичу та іншим людям, які дуже вболівають, підтримують і вірять у нас. Дякує також тренерам, які були з нами на змаганнях – Володимиру Євонову, Володимиру Яременку та Ярославу Базилюку.А також хочу висловити велику подяку нашому новому лікарю Роману Абрамовичу, а також реабалітологу-масажисту Іллі Толстову. Вони дуже хвилювались і робили все можливе для нашого відновлення протягом всіх турнірів. І певна річ, дякую всім вболівальникам за підтримку та любов!" - сказала Оксана Лівач.


Квоти України на Олімпійські ігри-2024 в боротьбі (хто здобув):

Греко-римська боротьба: Парвіз Насібов (до 67 кг), Жан Беленюк (до 87 кг)

Жіноча боротьба: Оксана Лівач (до 50 кг), Ірина Коляденко (до 62 кг)


Фото: United World Wrestling

Інші Статті