Статті

13.01.2024

МАРІЯ ВИННИК: МІЙ ВИСТУП НА ТУРНІРІ В ЗАГРЕБІ БУВ ПІД ЗАГРОЗОЮ


Українська борчиня Марія Винник в коментарі Kamp-Sport оцінила свої виступи на рейтинговому турнірі з боротьби в Загребі. Нагадаємо, що в столиці Хорватії Марія виборола бронзу в категорії 55 кг.


Маріє, поділися враженнями від здобуття бронзи в Загребі. Чи задоволена своїм виступом?

Це рейтинговий турнір і приємно стати призеркою, адже таких змагань у році взагалі три. Перед самим турніром я потрапила в лікарню з не дуже приємним діагнозом. Виступ в Загребі для мене був під загрозою, фактично два тижні я не нормально не тренувалась. Незадовго до старту турніру захворіла, потім наче вилікувалась і через кілька днів потрапила в лікарню. Лікарі мені заборонили сюди їхати, але я не хотіла пропускати, оскільки це був відбір на дорослий чемпіонат Європи. 


Турнір в Хорватії - важливий для мене старт. Своїм виступом я не задоволена. Розумію свій потенціал і знаю, на що здатна. Цього разу не вдалося підійти взагалі в якійсь формі до змагань, тому дякую Богу за те що є наразі.
Тобто можна зробити висновок, що до турніру в столиці Хорватії  ти підійшла не в оптимальній спортивній формі?

Так.


Оціни сутички проти своїх суперниць.

Скажу в загальному, що знову ж таки була не в оптимальній формі, мені було важко дихати на килимі. Тому в жодній з сутичок я не змогла отримати задоволення від боротьби.БЕЛІНСЬКА ТА ФІЛІПОВИЧ - ЧЕМПІОНКИ РЕЙТИНОВОГО ТУРНІРУ В ХОРВАТІЇ


Які плани на найближчий час?

Вже через місяць стартує чемпіонат Європи серед дорослих. Після турніру в Загребі починається підготовка до Євро. Матимемо ще 2 навчально-тренувальних зборів перед початком чемпіонату.

Інші Статті