Статті

05.09.2022

УКРАЇНА РОЗГРОМИЛА НІДЕРЛАНДИ. 10 ПРИЧИН НАШОГО УСПІХУ


Понеділковий вечір для усіх шанувальників українського спорту зробила волейбольна збірна. Так, ми не применшуємо заслуг футзальної збірної U-19, яка доволі прогнозовано перемогли Румунію з рахунком 5:2 і вийшли у півфінал Євро, і на момент написання цього матеріалу ми ще не знали як зіграли наші баскетболісти зі збірною Італії у груповому етапі чемпіонату Європи. Кореспондент Kamp-Sport називає причини перемоги нашої волейбольної збірної над Нідерландами (3:0).


1.Нідерланди – не США, навіть з Азізом

Справді, збірна Нідерландів, як сказав в коментарі Kamp-Sport наш капітан Олег Плотницький, кращий варіант, аніж США. Тепер ми можемо переконатися чому. З цією збірною нашій команді не тільки під силу було грати на рівних, а й переважати її у багатьох компонентах гри. Результат не забарився. Ми вперше в історії зіграємо в ¼ фіналу чемпіонату світу. 7 вересня зіграємо у Любляні зі збірною Словенії. Про цього суперника напишемо в окремому матеріалі (підписуйтесь на сторінку Kamp-sport, щоб нічого не пропустити).


2. Висока реалізація очок в нападі

У нападі наша збірна зіграла прекрасно. Можемо хвалити усіх, хто виходив на майданчик. Найбільше компліментів віддаємо зв’язуючому Віталію Щиткову. Він дуже вдало розподіляв навантаження між гравцями. Що важливо, Щитков повернув до гри Василя Тупчія, у якого перший сет був не найкращий. Але в загальному Тупчій провів прекрасні другий і третій сет.


3. Груповий блок

Цей компонент волейболу допоміг нам святкувати загальний успіх. Ми прекрасно зіграли на блоці у цьому матчі, особливо на високих м’ячах, Вдала гра на блоці додавала хлопцям куражу на майданчику. Наш блок домінував над чужими атаками.


4. Стабільна силова подача

При майже семи поданих подачах одна йшла в сітку. В загальному подача летіла дуже і дуже непогана, чого не скажеш про Нідерланди. Шість ейсів також багато про що говорять.


5. Німір Абдель-Азіз. А де він?

Німір – зірка збірної Нідерландів і надзвичайно важлива фігура на майданчику. У цьому матчі наші хлопці його зуміли закрити. Повністю ввійти в матч він так і не зумів. У матчі з Україною він нападав на 42%, а в порівнянні з попередніми матчами на чемпіонаті світу цей показник у нього був за 50 відсотків.


6. Недооцінка збірної України?

Нідерланди недооцінили збірну України і, ймовірно, переоцінили власні сили. Гра збірної з країни тюльпанів не вдавалася з самого початку гри. Вищезгаданий Німір також не очікував на такий розвиток подій, це можна було прочитати за виразом його обличчя. Втім, це лише наші припущення.


7. Переміг той, хто помилявся менше

Нідерланди досить багато помилялись на подачі та у атаці, а наші збірники навпаки , в порівнянні з попередніми матчами у групі, дуже здорово подавали та тримали стабільний відсоток в атаці.


8. Суперник не знайшов оптимальної гри

Тренер збірної Нідерландів, розуміючи, що гра в команди не йде, часто робив «вилки» - заміни зв’язуючого та діагонального. Втім, це не дало бажаного результату.


9. Тренерська перемога

Звісно, ми не можемо не похвалити за цей матч тренерський штаб команди на чолі з Угісом Крастіньшем. Латвійський спеціаліст достукався до хлопців і вони, повіривши у себе, розкрилися у цьому поєдинку. Ну і, звісно, суперника тренерський штаб разом з зірковим Азізом розібрав дуже непогано.


10. Підтримка вболівальників

Такі перемоги окриляють, а ще більше дають емоцій вболівальникам, яких на трибунах, було чимало. Ті, хто побачив матч вживу, отримали чимало кайфу. Але б не хотілося писати, що цей матч – найкращий в історії збірної. Щиро віримо в те, що кожен наступний матч для наших хлопців буде найкращим. І майбутній матч проти збірної Словенії – зовсім не виняток. Вболіваємо! Україні потрібні перемоги на усіх фронтах.


Kamp-Sport

Інші Статті