Статті

18.07.2023

СКАНДАЛ У ВОЛЕЙБОЛІ. ЩО НАСПРАВДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ?


Останніми днями у волейболі дуже й дуже гаряче. Лідери національної збірної України не жарт «зарубалися» з керівництвом Федерації волейболу України. Офіційної інформації наразі, по суті, жодної, однак коментарів у соцмережах дуже багато, в тому числі і негативних на адресу і гравців, і самої федерації. Що ж насправді відбувається?


Лідери національної збірної України на своїх сторінках в інстаграмі опублікували ідентичні пости, у яких йдеться про те, що є непорозуміння з Федерацією волейболу України, відповідно через це команда на найближчих турнірах може бути представлена не в повному, а іншими словами, не в найсильнішому складі. Одним словом, заінтригували…


Як вдалося дізнатися кореспонденту Kamp-Sport з кількох надійних джерел, ситуація у спілкуванні гравців з керівництвом ФВУ насправді складна, хоча і справа не до кінця у фінансах, хоча фінансове питання тут також зіграло свою роль. Іншими словами, тут усе накопичилося і гравці не витримали.


За наразі непідтвердженою і аж ніяк не офіційною інформацією, гравцям збірної дуже не сподобалося те, що значна у відсотках сума преміальних, зароблених за друге місце на Золотій Євролізі, буде перерахована саме на розвиток Федерації волейболу. І це при тому, що в збірній гравці зарплат не отримують і лише живуть завдяки преміальним зароблених в окремих турнірах. Волейболісти у своїх вузьких колах вважають, що не вони своєю важкою працею повинні в такий спосіб поповнювати бюджет Федерації волейболу України, при тому що Федерація заробляє в інший спосіб. Ще одна причина конфлікту гравців з керівництвом ФВУ – особисте спілкування президента з гравцями, а подекуди його повна відсутність. І це, мабуть, ще далеко не все.


Kamp-Sport намагався зв’язатися з президентом Федерації волейболу України Михайлом Мельником. Учора, 17 липня, нам вдалося це зробити, однак пан Мельник нас запевнив, що вчора, 17 липня, будуть офіційні коментарі на сайті та в соцмережах Федерації волейболу України. На той час їх не було. Немає їх і станом на 18 липня. Цього дня з керівництвом ФВУ зв’язатися нам не вдалося.За нашою інформацією, офіційні коментарі від керівництва ФВУ таки будуть, щоправда невідомо коли. А, погодьтеся, вони дуже потрібні, оскільки вболівальники без жодного офіціозу не розуміють що відбувається у нашому волейболі, напередодні матчів національної збірної України на турнірі Претендентів у Катарі. Словом, ситуація складна станом на вівторок, 18 липня, і зовсім не вирішена. Гравці перебувають у Варшаві, тренуються і, як то кажуть, «сидять на чемоданах».


За інформацією Kamp-Sport, попри усі непорозуміння, збірна України в найсильнішому складі готова летіти до Катару на Кубок Претендентів. Втім, тут є кілька але. Квитків станом на сьогодні гравці не бачили, а відтак хто, куди і коли полетить точно наразі невідомо. А в Катарі пасувало б пройти певну акліматизацію. Ну і, звісно, цей скандал точно не піде на руку національної збірної України, навіть якщо наша команда полетить на турнір Претендентів до Катару у найсильнішому складі. 


Kamp-Sport

Фото getty images

Інші Статті