10.11.2022

«ПРОМЕТЕЙ» ВИБУВ З ВОЛЕЙБОЛЬНОГО КУБКА ВИКЛИКУ

Сьогодні відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Кубку Виклику з волейболу серед чоловіків. Дніпровський «Прометей» знову зустрічався з командою «Хапоель» (Мате-Ашер). Як і перший поєдинок, він проходив в Ізраїлі. Нагадаємо, що у тій зустрічі дніпряни програли місцевим волейболістам 1:3. В повторній грі українці вважалися номінальними господарями майданчика і для того, щоб пройти далі, підопічним Андрія Левченка треба було брати реванш із рахунком 3:0 чи 3:1, а потім сподіватися на перемогу в «золотому» сеті.

Кубок Виклику з волейболу. 1/16 фіналу. Чоловіки. Другий матч

«Прометей (Дніпро, Україна) – «Хапоель» (Мате-Ашер, Ізраїль) – 1:3 (32:30, 22:25, 20:25, 26:28)

Перший матч – 1:3

Стартова партія вийшла досить тривалою, оскільки суперники не хотіли поступатися один одному. В результаті дніпряни виграли 32:30. На жаль, розвинути свій успіх «Прометею» не вдалося. Два наступні сети залишилися за «Хапоелем» 22:25 та 20:25. Це вже означало, що ізраїльтяни йдуть далі, а українці вибувають із турніру. Проте команди дуже хотіли виграти саме у конкретному матчі, про що свідчить боротьба у четвертій партії. Тут наші волейболісти знову чинили серйозний опір суперникам, але все ж таки поступилися з рахунком 26:28.

Наставник українців у цьому матчі задіяв таких гравців: Олександр Томілін (набрав 10 очок), Олександр Гладенко (17), Дмитро Шаповал (17), Дмитро Янчук (11), Денис Велецький (10), Віталій Щитков (3), Олександр Бойко, Вадим Патратій (обидва – ліберо) – стартовий склад. На заміну виходили: Георгій Клепко (3), Сергій Рябов (0), Тарас Олексюк (0).

Джерело: sport.ua