Статті

18.09.2021

ОЛЕГ ПЛОТНИЦЬКИЙ: МИ НЕ РАДІ, ЩО ПОКИНУЛИ ТУРНІР ТАК РАНО

Один з лідерів українського волейболу, гравець національної збірної України та італійської Перуджі Олег Плотницький розповів журналістам Kamp-Sport про принциповість матчу проти Росії, мету, яка була на цей чемпіонат Європи та оцінив власну гру. 

Олеже, чи є втома після чемпіонату Європи? Скільки часу буде потрібно аби повністю знову перемкнутися на клуб?


Сильної фізичної втоми немає, більше моральної , адже багато емоцій було витрачено за короткий період і, звісно, на те, щоб їх поповнювати було мало часу. Потрібно було після кожного суперника миттєво переключатися на іншого. Зараз вже переключився на виступи за клуб, я вже в Італії, тренуюсь з командою.


Який матч на цьому чемпіонаті видався найкращим?


Думаю, найбільш якісною в нашому виконанні була гра проти Бельгії.

 

Дмитро Терьоменко в інтерв'ю говорив, що ціль – медалі. Це було просто налаштування гравців чи цілі, які ставив тренерський штаб?


Це була наша спільна мета, такою ж вона і залишається. З перших днів підготовки ми всі разом працювали тільки для цього.


Матч з росіянами був принциповий? Чи відчували в ньому підтримку трибун, на чиєму боці були трибуни?


Матч з Росією є апріорі принциповим. Але, знову ж таки повторюся, ми більше думали про те, що нам потрібно добратися до півфіналу! Підтримка трибун була на нашому боці, досить багато було українських прапорів та людей з України на трибунах, які впродовж всього матчу нас підтримували. Величезне дякую за це їм, а також тим, хто підтримував нас біля екранів своїх телевізорів чи дивився через інтернет.


Спілкувалися впродовж Євроволею з партнерами по клубу? Що вони запитували, як вони реагували на результати збірної України?


Звісно, з ким була змога - підтримував спілкування. Всі говорили, що у нас хороша команда, яка може посісти високе місце на цьому чемпіонаті Європи


Чи може цей чемпіонат стати вітриною для когось з українців для подальшої кар'єри в Європі?


Можливо, якісь клуби справді відзначили для себе когось з гравців нашої збірної, адже за чемпіонатом Європи слідкують майже всі добротні клуби. Тому думаю, що все можливо, однак лише час покаже чи все справді так.


Як оціните власний виступ? Які головні висновки для себе зробили після турніру?


Себе важко оцінювати, це краще може зробити тренер або ж партнери по команді. На мій погляд, зіграв моментами добре, моментами навпаки дуже погано. Не вистачало стабільності в діях.


Особисті цілі та завдання на наступний сезон. Які вони?


Цілі такі ж, як і завжди: перемагати у всіх турнірах. Команда у нас укомплектована добре. Особиста ж ціль – зіграти в новому сезоні краще, ніж у попередньому.


Як вам підтримка впродовж турніру від вболівальників? Чи відчувалася вона? Що можете сказати вболівальникам?


Підтримка була дуже відчутною, було помітно, що за нашою збірною слідкують ще більше людей, ніж на попередньому Євро. І це круто!


Вболівальникам хочу сказати, що ми як команда намагалися їх завжди радувати та віддавали всі свої сили. Можливо, результат не задовольнив усіх наших прихильників, але, сподіваюсь, вони розуміють, що і ми не надто щасливі від того, що покидали так рано цей чемпіонат. Ще раз дякую усім, хто з нами залишався до останнього і вірив у нас, впевнений: ми повернемося сильнішими та, як говорить наш президент федерації, нас всіх чекають великі справи.


Тарас Жеребецький, Богдан Пастернак, Kamp-Sport

Інші Статті