Новини

19.02.2024

ОЛЕГ ПЛОТНИЦЬКИЙ: "КАЖАНИ" ПРОВЕЛИ ОДИН З НАЙКРАЩИХ МАТЧІВ СЕЗОНУ


Капітан збірної України Олег Плотницький, який виступає в складі італійської "Перуджі" в коментарі Kamp-Sport оцінив матч "Барком-Кажанів" проти ВК "Ястшембскі Венгель". Нагадаємо, львівська команда в трьох сетах обіграла лідера польської Плюс Ліги та здобула третю перемогу поспіль.


"Крута гра, мені сподобалось дивитися, хоч загалом не люблю переглядати волейбольні матчі.  "Кажани" в середині другої та третьої партії провалювалися на зйомі, але мали достатній запас, щоб доводити ті партії до перемог. Чудова та важлива перемога, яка має додати тільки впевненість і покращити шанси команди на плей-оф.Усі без винятку зіграли добре, тому й досягли такого результату. Командна  гра, плюс в ключових моментах допомогла індивідуальна майстерність. Василь (Тупчій - прим.) - машина, догравальники на крутому рівні, з варіаційними атаками. Перші темпи, на мою думку, один з кращих матчів зіграли, зв'язуючий на досвіді, а ліберо має запамʼятати собі цю гру та роботою намагатися витримувати рівень, який показав.


Як на мене, це один з найкращих матчів "Кажанів" в сезоні. Найкращий, гадаю, має бути ще попереду", - сказав Плотницький.


ЛЮТІ «КАЖАНИ» ГРАНДІВ НЕ БОЯТЬСЯ: ПРОГРЕС У ГРІ – РАДІСТЬ ВІД ПЕРЕМОГ


Kamp-Sport

Інші Новини