18.03.2024

"НАФТУСЯ" ФІНІШУВАЛА ДРУГОЮ У "РЕГУЛЯРЦІ" ВИЩОЇ ЛІГИ 2023/24

Волейбольний клуб "Нафтуся" завершив свої виступи в регулярному етапі Вищої ліги сезону 2023/24.

Протягом 16-17 березня в рідних стінах трускавецька команда грала матчі заключного, 8-го туру. "Нафтуся" приймала криворізький ВК "Кривбас" і "Збірну Полтавської обл.-Полтавщина-ПНПУ".

Нагадаємо, матчам "Нафтусі" у Вищій лізі передувала участь команди у фінальному раунді Кубка України. Підопічні Юрія Бокшана у чвертьфіналі змагань спробували власні сили проти національного гранда волейболу - дніпровського "Прометея".

У суботу, 16-го березня, колектив із Трускавця впевнено обіграв "Кривбас" - 3:0 (25:15, 25:12, 25:15).

Статистика "Нафтусі": Анастасія Лисенко - 11 очок, Катерина Удовенко - 10, Дарія Кондратюк, Ірина Герасімова - по 7, Ольга Довгопол, Юліяна Денис, Ірина Кравців - по 5, Ксенія Мазур - 4.

Наступного дня в доробку "Нафтусі" - ще одна звитяга з усіма виграними партіями над полтавським суперником - 3:0 (25:17, 25:20, 25:17).

Статистика "Нафтусі": Дарія Кондратюк - 16 очок, Ірина Кравців - 8, Анастасія Лисенко, Ірина Герасімова - по 6, Катерина Удовенко - 5, Ксенія Мазур - 4, Ольга Довгопол, Юліяна Денис - по 3, Вероніка Нерсесова - 1

Таким чином, "Нафтуся" фінішувала в "регулярці" другою серед чотирнадцяти колективів Вищої ліги. У доробку команди 34 очки. Підопічні Юрія Бокшана здобули 12 перемог і програли лише одного разу (лідеру чемпіонату СА "Прометей").

Далі на трускавецький клуб очікує півфінальна серія до двох перемог з третьою командою турнірної таблиці. Матчі наступного етапу відбудуться в період 30-31 березня в Хирові.