12.03.2024

"НАФТУСЯ" ЗІГРАЛА ПРОТИ ЛІДЕРА СУПЕРЛІГИ В КУБКУ УКРАЇНИ

11-го березня, «Нафтуся» виступила у фінальному етапі Кубка України з волейболу серед жінок. Трускавецький колектив зіграв матч чвертьфіналу турніру проти СК «Прометей» (Дніпро).

Нагадаємо, «Нафтуся» у грудні успішно пройшла перший етап національного волейбольного кубка серед жінок, який відбувся у Чернівцях. Команда Юрія Бокшана виграла групу "Б" (єдина група, в якій змагались 4 клуби).

«Прометей» – триразовий чемпіон України та дворазовий володар національного кубка. У нинішньому сезоні команда вперше у власній історії пробилася до стадії плей-оф жіночої Ліги чемпіонів. Зокрема, «Прометей» став першим українським клубом за понад 20 років, що вийшов до плей-оф жіночої ЛЧ.

У чвертьфіналі національного кубка "Нафтуся" поступилася підопічним Івана Петкова в трьох сетах. Проте, варто відзначити бойову першу партію у виконанні колективу з Трускавця. Упродовж сету "Прометей" мав солідний привілей у 7 очок за рахунку 18:11. Зрештою, гравчині "Нафтусі" зуміли проявити характер проти топового суперника, скоротивши відставання до мінімуму - 22:21. В підсумку, драматичний сет все-таки виграв "Прометей".

Кубок України 2023/24 (жінки). Чвертьфінал.

СК “Прометей” — “Нафтуся” 3-0 (25:21, 25:12, 25:14)

Стартовий склад СК “Прометей”: Бюкмен (16), Даньчак (5), Маєвська (3), Харченко (5), Олійник, Хобер (7), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Дорсман (к)(8), Міленкович (10), Шаргородська (2), Гейко (2).

Стартовий склад “Нафтусі”: На заміну виходили: Довгопол (7), Лисенко (5), Кравців (7), Герасімова (6), Мазур (к)(3), Кондратюк (1), Гращенко (л). На заміну виходили: Денис, Удовенко (1).

Додамо, що далі "Прометей" зумів обіграти СК "Балта" (3:0) та стати фіналістом Кубка України.

У середині лютого трускавецька "Нафтуся" здобула дві перемоги в 6-му турі Вищої ліги та на 99% гарантувала вихід до фіналу чотирьох чемпіонату.