Статті

10.09.2021

ДМИТРО ТЕРЬОМЕНКО: МЕТА ЧОЛОВІЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ – МЕДАЛІ

Волейболіст чоловічої збірної України Дмитро Терьоменко поділився враженнями від виступів команди на груповому турнірі чемпіонату Європи, а також наголосив на амбітних цілях команди. Відзначимо, що в 1/8 фіналу наша збірна гратиме проти Росії.
Наскільки задоволеними залишилися після групового турніру? Чи все із запланованого вдалося реалізувати?


Вважаю, що третє місце у групі це досить хороший результат, тому ми задоволені виступом. На жаль, залишився неприємний осад після прикрої поразки від Сербії. Думаю, що у тій грі могли розраховувати на більше.


Можна сказати, що наша збірна підійшла до турніру у своїй оптимальній формі?


Дійсно, зараз перебуваємо у хорошому ігровому тонусі. Відчуваємо, що з кожною грою додаємо і це не може не радувати. У нас ще є ресурси для прогресу у грі. У функціональному плані почуваємося добре, а у технічному - додавали під час матчів з греками та сербами.


Завдяки чому вдалося перевернути хід зустрічі з Бельгією? Характер та дисципліна на майданчику – основні сильні якості нинішньої збірної України?


Характер – сильна сторона нашої збірної. Саме завдяки характеру вдалося досягнути результату у ключовому матчі проти Бельгії. З сильних сторін ще також відзначив би подачу.


Як сприйняли новину про те, що гратимете в 1/8 проти збірної Росії? Це найгірший суперник, який тільки міг трапитися?


Мета чоловічої збірної України з волейболу на чемпіонаті Європи – медалі. На цьому шляху потрібно обігрувати будь-якого суперника, не дивлячись на його статус.


Які очікування від принципового протистояння з Росією? Відчуваєте, що спроможні дати бій іменитому супернику?


Переконаний, що буде цікавий матч. Готові до цього протистояння. Налаштовуємося виключно на перемогу. У нас хороша збірна, яка може дати гідний бій будь-якому супернику. Віримо у власні сили, у перемогу над Росією.Наша збірна не є фаворитом протистояння. Можливо, це у психологічному плані піде нам на користь, будете почуватися більш розкуто?


Вважаю, що нас недооцінюють і спробуємо це довести у суботу. Якщо зможемо зіграти у свій найкращий волейбол, то досягнемо результату.


Що можете передати вболівальникам, які вдома підтримують збірну?


Хочу подякувати вболівальникам, які нас підтримують. Ми граємо для вас. Ваша підтримка та віра надихає на нові перемоги. Разом до перемоги!


Влад Пригода, Kamp-Sport

Поділитися

239

Тут може бути ваша Реклама

Інші Статті