Новини

15.07.2021

УКРАЇНСЬКУ СПОРТСМЕНКУ ВІДПРАВИЛИ НА САМОІЗОЛЯЦІЮ В ТОКІО


Про ситуацію, що призвела до самоізоляції, представниця України у веслувальному слаломі на Олімпійських Іграх в Токіо Вікторія Ус повідомила на своїй сторінці у facebook:


"Вихідні та ізоляція замість тренувань ... 


12 липня отримали повідомлення, що на рейсі Стамбул - Токіо, на якому ми прилетіли ще 6 липня у деяких пасажирів, які сиділи десь недалеко від нас, виявили позитивні тести на ковід19. Нас одразу додали в список близьких контактів з ковід19 позитивними людьми, і тепер, не дивлячись на те, що кожен ранок здаємо негативні тести, та те, що ми вакциновані,  ми не маємо права виходити з кімнати до наступних вказівок. Не такими я уявляла Олімпійські Ігри....Але  це реалії сьогодення. Коли підготовка зривається через те, що тиждень тому я летіла в одному літаку десь в якійсь доступності до, можливо, на той час ще не зараженої людини.. І вже тиждень пробула у звичайному режимі.

А зараз чекаємо... Психологічно неймовірно складно. Ця ситуація якийсь нонсенс. З 15 липня нам дають можливість робити по 1 тренуванню на день, окремо від інших спортсменів у власній "bubble system" і так до 20 липня".


Інтерв'ю з Вікторією напередодні Олімпійських Ігор читайте за посиланням.

Інші Новини