20.09.2024

УКРАЇНА - СЕРЕД НАЙКРАЩИХ КОМАНД ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ "ДРАКОН"

В Італійському місті Равенна відбувся 14-й Чемпіонат світу серед екіпажних команд IDBF (14TH IDBF 2024 CLUB CREW WORLD CHAMPIONSHIPS).

На світовій першості в Італії взяло участь понад 163 клуби з 30-ти різних країн (6000 учасників змагань). Україна була представлена на турнірі 4-ма клубами: київськими "Salsa" та "Mala Flotyliya", житомирським "Kaizer" та львівським "Otaman".

Українські спортсмени змагалися в різних вікових категоріях на дистанціях 200 м., 500 м., та 2000 м., в човнах класу D-12 та D-22. Зокрема, українці були представлені на світовій першості в класі "парадрагон".

За підсумками загального медального заліку здобутих нагород клуб "Kaizer" з Житомира посів 4 місце серед 163 клубів світу. У доробку української команди 8 золотих, 3 срібні та 1 бронзова медаль.

Варто відзначити, що житомирські ветерани "Парадрагон" вибороли шість нагород: три "золота" на різних дистанціях у загальному класі PD-1 і ще три золоті медалі в змішаному класі!

У топі команд є й інші українські клуби: на 35-ій позиції київськa "Salsa", спортсмени якої завоювали 1 "золото" та 1 "срібло". Неподалік, на 44-ій сходинці львівський "Otaman", на рахунку якого "срібло" та "бронза".

Цього літа збірна України з веслування на човнах "Дракон" виграла медальний залік чемпіонату Європи: у доробку "синьо-жовтих" 29 золотих, 27 срібних, 7 бронзових нагород.