Новини

08.07.2024

УКРАЇНА ТРУМФУЄ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ "ДРАКОН"


Протягом 3-7 липня в чеському місті Рачіце відбувався 15-й чемпіонат Європи з веслування на човнах "Дракон" серед юнаків, юніорів і дорослих. У змаганнях взяло участь понад півтори тисячі спортсменів з 16-ти країн.


Збірна України з драгонботу складалась з 220 спортсменів у різних вікових категорій. Загалом наші веслувальники змалися в таких категоріях: юнаки (13-14 років), юніори (15-18 років), Молодь (до 24 років), Дорослі (19-39 років), Мастерс 40+, Мастерс 50+, Мастерс 60+. 
Зокрема, українська команда була представлена на європейській першості в класі "парадрагон".


У заключний змагальний день збірній України вдалося виграти медальний залік чемпіонату Європи: у доробку "синьо-жовтих" 29 золотих, 27 срібних, 7 бронзових нагород. 
Таким чином, Україна завоювала "Кубок Європейських націй" - трофей, який отримує найкраща команда за підсумками виступів на чемпіонаті Європи (проходить раз у два роки). Українські веслувальники також здобували цей кубок у 2016-му році.

Kamp-Sport поспілкувався з головним тренером національної збірної України з веслування на човнах "Дракон" Катериною Коваленко:


"Неймовірно щасливі перемогти на чемпіонаті Європи - пишаємось, що є українцями! Цьогоріч наша команда, яку представляло 220 спортсменів, виступала в дистанціях 200 м, 500 м, 1000 м і 2000 м. Максимально закривали всю програму. Розуміємо, що на сьогодні не всі чоловіки сьогодні можуть змагатись за кордоном - велика частина наших спортсменів зараз служать у війську. Тому більше 80-ти веслувальників у нашій команді - діти.


Також ми дуже раді, що вперше вдалося виступити на турнірі українській команді в класі "парадрагон" та одразу ж стати чемпіонами Європи.Цьогоріч у нас була велика делегація, проте не найбільша. Більше спортсменів мали команди Угорщини, Німеччини та Чехії. Попри це виграти "Європейський кубок Націй" вдалося саме Україні. Вважаю, що ми по праву заслужили на трофей, який прагнули знову здобути з 2016 року", - прокоментувала виступ України Катерина Коваленко.


Kamp-Sport

Поділитися

626

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини