Новини

10.08.2022

ІВАН СЕМИКІН: НАША КОМАНДА ЛЕТИТЬ ДО ПРІРВИ. НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА ПОЗА СУМНІВОМ


На чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное, що нещодавно завершився в канадському Галіфаксі українці здобули повний комплект нагород. У четвірці-байдарці одним з бронзових призерів став Іван Семикін. Ще кілька місяців тому він підіймав тему некомпетентності головного тренера Ігоря Нагаєва, однак, як стверджує, жодної відповіді не отримав. Тому нещодавно підійняв цю тему знову, опублікувавши відповідне звернення на сторінках у соцмережі:


"Ми з хлопцями посіли третє місце, в дуже запеклій боротьбі, довівши собі та Світові, що гідні бути в топі світового веслування!

В першу чергу хочу подякувати ЗСУ, волонтерам, та усім, хто докладає зусиль для перемоги України над російськими окупантами! Саме завдяки Вам ми маємо змогу займатись своєю справою! Тому - ця медаль для Вас, наші захисники! Окрема подяка хлопцям з моєї команди: Ігорю Трунову, Олегк Кухаруку та Дмитру Даниленку, за те що другий рік поспіль, пліч-о-пліч б’ємося не тільки на водних доріжках, а й підтримуємо одне одного в складних ситуаціях. Доводимо наше право називати себе Команда.


Шана усім тренерам, особистим тренерам, міжнародній спільноті за докладені зусилля до нашої підготовки в такий непростий час! Щодо ситуації з головним тренером нашої команди:Чому спортсмени звинувачують головного тренера збірної? Читайте за посиланнямМинуло 2 місяці з мого першого посту та звернення до Міністерства молоді та спорту України щодо накладення санкцій на Ігоря Нагаєва. Але віз і нині там. Наша команда летить до прірви, набираючи оберти кожен день. Некомпетентність головного тренера поза сумнівом.
 
Ряд абсолютно нелогічних рішень, бездіяльності в критичні моменти, підлі та підступні дії стосовно спортсменів, які заслуговували отримати місце на старті, відверте протягування "своїх" та залишення "чужих" за бортом - це все реалії, в яких, на жаль, зараз живе українська веслувальна спільнота.


Тому я знов підіймаю цю тему та чекаю відповідної, компетентної реакції від Міністерства!", - взертається спортсмен.

Інші Новини