Інші види спорту

10.06.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З СОККИ ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ВИЙШЛА В ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Збірна України з сокки стала півфіналістом чемпіонату світу-2023. В 1/4 фіналу "синьо-жовті" здолали чинних чемпіонів світу - збірну Бразилії.

Після тріумфу в групі Україна зіграла 2 матчі плей-оф. Спершу наша збірна обіграла Албанію, а потім Марокко.

Перший тайм пройшов за переваги Бразилії. Південноамериканська збірна навіть відкрила рахунок: на 12-й хвилині після технічної передачі у дальній кут пробив Воллас Сальвіньйо. Україні вдалося відігратися наприкінці першого тайму. Після розіграшу зі штрафного Андрій Мельник пробив у дальній кут воріт бразильців.

У другому таймі ситуація продовжилася: Бразилія частіше атакувала ворота України, "синьо-жовті" грали через контратаки. Переможця матчу мали визначити буліти: в основний час матч закінчився з рахунком 1:1. Ним стала Україна: "синьо-жовті" реалізували перші два пенальті, тоді як бразильці - жодного.

ЧС-2023 з сокки: 1/4 фіналу

Бразилія - Україна 1:1, 0:2 (буліти)

Україна вперше в історії зіграє у півфіналі чемпіонату світу з сокки. На попередньому ЧС українці зупинились на стадії чвертьфіналу.

Сокка - різновид мініфутболу, де грають команди складами 6 на 6 два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу його відрізняють кількість гравців та більший розмір поля.