Інші види спорту

08.06.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З СОККИ ВИГРАЛА ГРУПУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ-2023

Збірна України з сокки здобула третю поспіль перемогу на Чемпіонаті світу-2023. "Синьо-жовті" завершли виступи на груповій стадії, вигравши свій квартет.

Сокка - різновид мініфутболу, де грають команди складами 6 на 6 два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу його відрізняють кількість гравців та більший розмір поля.

У стартовому матчі на своєму другому ЧС в історії Україна розгромила Єгипет (5:0). У другій грі "синьо-жовті" здолали чинних віцечемпіонів світу з Казахстану (6:2).

У третьому поєдинку українці зійшлися з Лівією та провели свій найрезультативніший матч на турнірі, забивши 10 м'ячів. Хет-рик оформив Андрій Цопа, по дублю провели Дмитро Іванов та Максим Литвинов.

Україна — Лівія - 10:2

Першим суперником України у плей-оф стане Албанія. До 1/16 фіналу вона вийшла з третього місця в таблиці групи F, пропустивши вперед Молдову та Португалію. Матч відбудеться сьогодні, 8 червня. Початок - о 21:35.