Інші види спорту

11.06.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З СОККИ - У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ-2023

Збірна України з сокки вийшла у фінал чемпіонату світу-2023. Українці у півфіналі мінімально обіграли Хорватію завдяки єдиному голу на останніх секундах першого тайму.

Нагадаємо, що Україна вперше зіграла у півфіналі Чемпіонату світу. На минулому ЧС у 2022 році "синьо-жовті" зупинились на стадії 1/4 фіналу.

Долю гри з хорватами вирішив єдиний гол Кодацького. Напруженими стали останні хвилини матчу, коли Хорватія повністю домінувала. На 31-ій хвилині хорвати заробили право на буліт, але український воротар впорався з ударом.

У другому півфіналі зіграють між собою Мексика та Казахстан. Переможець матчу вийде у фінал, де й гратиме за "золото" з Україною. Фінальний матч ЧС-2023 з сокки відбудеться у неділю, 11 червня, о 21:00 за київським часом. Пряма трансляція – на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Сокка - різновид мініфутболу, де грають команди складами 6 на 6 два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу його відрізняють кількість гравців та більший розмір поля.