Інші види спорту

11.06.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З СОККИ - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ-2023

Україна стала віцечемпіоном світу-2023 з сокки. У фінальній грі українці поступились збірній Казахстану в серії булітів.

Нагадаємо, що сьогодні "синьо-жовті" провели дві гри. Вранці Україна обіграла Хорватію в півфіналі - 1:0. Казахстан вийшов у фінал завдяки перемозі над Мексикою в серії булітів.

Нашій збірній сдалося відігратись із рахунку 0:2. У першому таймі ударом зі штрафного забив Мельник. А вже на 37-ій хвилині другого тайму Україна зрівняла завдяки голу Мельника з дальної дистанції - 2:2.

Переможця чемпіонату світу вирішила серія булітів - 2:1 на користь Казахстану.

До слова, Україна двічі виступала на чемпіонаті світу з сокки. Минулоріч наша збірна дійшла до 1/4, таким чином участь у фіналі - перша в історії української команди. Збірна Казахстану ж уперше стала чемпіоном світу.