Інші види спорту

07.06.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ ДОСТРОКОВО ВИГРАЛА ГРУПУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ-2023 З СОККИ

Фото - Соккер ЮА

Збірна України достроково виграла свою групу на ЧС-2023 із сокки. В другому матчі на турнірі українці переграли Казахстан.

Сокка - різновид мініфутболу, де грають команди складами 6 на 6 два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу його відрізняють кількість гравців та більший розмір поля.

Початок перемозі над чинними віцечемпіонами було покладено на восьмій хвилині — Євгеній Шайдюк забив після розіграшу кутового. До кінця тайму відзначилися й Дмитро Іванов та Дмитро Хруль, а Казахстан скоротив відставання наприкінці 20-хвилинки після розіграшу буліту. Всі три м'ячі в другому таймі записав собі в актив автор "покеру" Іванов. До кінця матчу один м'яч відіграли казахстанці, встановши фінальний рахунок 6:2.

ЧС-2023 з сокки. 2-й тур

Казахстан — Україна - 2:6

Нагадаємо, що це другий Чемпіонат Світу для збірної України з сокки. На старті цьогорічного турніру "синьо-жовті" здолали Єгипет - 5:0.