Новини

Інші види спорту

07.11.2022

УКРАЇНКА ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ЗДОБУЛА ЗОЛОТО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ПАРАБАДМІНТОНУ!

Фото:  Telegraf / Оксана Козина


У японському Токіо пройшов чемпіонат світу з бадмінтону та парабадмінтону. Більше 300 атлетів з 35 країн з'їхались до Японії, щоб поборотись за медалі у своїх категоріях.


Серед учасників були і представники з України. Гучного успіху на турнірі досягла наша паралімпійка Оксана Козина. Дівчина виграла золоту медаль.


У фіналі українка здолала суперницю з Туреччини Халіме Їлдиз – 20:22 / 21:18 / 21:14. Успіх Козини і справді визначний, адже для України це перше золото на чемпіонатах світу з бадмінтону та парабадмінтону.


Ще два наші представники закінчили свій шлях раніше. Олександр Чирков посів п'яте місце, а Ніна Козлова не змогла пробитись у плей-оф з групи.


Оксана залишила Україну на початку повномасштабної війни та зупинилась у французькому Ліллі. За підтримки нашої діаспори та місцевої федерації Козина змогла продовжити тренування та підготовку до чемпіонату світу.


При цьому паралімпійка родом з Дніпра зазначила, що присвятила перемогу рідним, які наразі перебувають в Україні. Один із них – брат Оксани – є військовим.


Джерело: 24tv.ua

Інші Новини