Новини

Інші види спорту

18.04.2022

САЛАДУХА РОЗКРИТИКУВАЛА НОК УКРАЇНИ


Національний олімпійський комітет України має бути більш активним на міжнародній арені у боротьбі з російським спортом.


Про це заявила народна депутатка та колишня легкоатлетка Ольга Саладуха.


"Все гучніше звучать голоси з різних куточків світу до Міжнародного олімпійського комітету з вимогою довести до логічного завершення ізоляцію російського та білоруського спорту. Міністр спорту Швейцарії Віола Амхерд запропонувала президенту МОК Томасу Баху усунути представників росії та білорусі з усіх посад в структурі Комітету", - заявила народна обраниця.


"Раніше Міністр спорту Польщі Каміл Бортнічук публічно закликав МОК та усі спортивні федерації виключити зі свого складу росію до закінчення війни в Україні та до компенсації нею завданих збитків. Відповідне звернення до Міжнародного олімпійського комітету спрямувала і Верховна Рада з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту".


"Але дуже хотілося б, аби головними організаторами спортивного фронту були український НОК України (президентом НОК України з 2005 року є Сергій Бубка), олімпійська команда та Міністерство молоді та спорту України. Виглядає досить дивним, коли навіть традиційно нейтральна Швейцарія виступає з різкими заявами, а Національний олімпійський комітет України мовчить або ж говорить щось невиразне".


"Ніхто за нас українців не зробить нашу роботу. Тому треба діяти, переконувати, тиснути, аби ті, хто толерує вбивство жінок та дітей, руйнування мирних міст і сіл, отримали адекватну відплату. Я вірю, що більшість спортсменів світу на боці України, й потрібно трансформувати цю підтримку в конкретні кроки проти держав, які розв’язали війну", – написала Саладуха.


Чемпіон

 

Інші Новини