Новини

Інші види спорту

22.01.2023

МИХАЙЛО ХАРУК ПРИСВЯТИВ НАГОРОДУ ПОЛЕГЛОМУ ГЕРОЮ-СНАЙПЕРУ ОЛЕГУ МАЗУРУ


Український сноубордист Михайло Харук, який переміг у паралельному гігантському слаломі, принісши нашій збірній золоту медаль Всесвітньої зимової Універсіади в американському Лейк-Плесіді, присвятив нагороду своєму другу, полеглому Українському Герою Олегу Мазуру, опублікувавши відповідний допис на своїй сторінці в Інстаграмі: 


Дорогі друзі, моя перемога і ця золота медаль для вас усіх. Вона була здобута в першу чергу завдяки нашій мужній армії, завдяки ЗСУ, які героїчно захищають український кордон.


Цю медаль я присвячую моєму другові – снайперу Олегу Мазуру, який у минулому також був спортсменом, але загинув 19 травня під час засідки в Ізюмі, прикривши собою відхід побратимів.


Немає любові більшої за ту, коли хтось душу кладе за друзів своїх…


Олег часто допомагав мені під час тренувань своїми цінними порадами ще до мого звання чемпіона світу серед юніорів. Сьогодні перед кожним заїздом я згадував про тебе, друже. Тож ця нагорода для тебе, Олеже.


Саме зараз триває збір голосів на присвоєння Олегу Мазуру звання Героя України (посмертно). Прошу вас всіх проголосувати. Це визнання – чи не найменше, чим ми можемо подякувати Олегу, який захищав нашу Батьківщину ціною власного життя.


https://petition.president.gov.ua/petition/169170


Джерело: Instagam-сторінка mykhailo_kharuk

Інші Новини