Статті

19.04.2021

ЗМІНИЛА ВИД СПОРТУ. МОЖЕ ТРЕБА Й ГРОМАДЯНСТВО?
СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПІДТРИМАЙ НАС ПІДПИСКОЮ НА FACEBOOK, INSTAGRAM ТА YOUTUBE.
Знайомтеся, Юлія Баранова – спортсменка з українського міста Харків, що перебуває в резерві збірної України з карате. Під час карантину й відсутності змагань вирішила трохи змінити вид спорту та зайнялася паверліфтингом. І навіть зайняла нещодавно призове місце на змаганнях у жимі штанги лежачи.


Але вітати її не варто. Ну, принаймні українцям. Адже зробила вона це в Росії, виступаючи в трико з написом «RUS» та російським триколором. Відео з цього вона виставила на своїх сторінках в фейсбуці та інстаграмі, а на запитання під постом «а чого ти за Росію виступаєш?» відповіла «я виступаю всюди, де покличуть».Сім років війни, сотні тисяч людей, що втратили домівки, тисячі загиблих за «виступання де покличуть». Можливо, пора визначитися. І якщо не їй, то представникам федерації карате на місці: а чи варто тепер її кликати і чи заслуговує вона на місце навіть в резерві збірної? Цікаво, як цю ситуацію прокоментують представники обласної Харківської федерації карате... 


Це – далеко не перший виступ Юлії в Росії. Якщо трохи прогорнути її стрічку, можна побачити допис за 13 грудня, який вона підписала як «неймовірні пригоди в Москві». На нашу думку, сам факт участі в цих змаганнях, та й медаль на відео, на якій такими великими літерами написано «чемпіонат Росії», - уже факт, близький до неймовірного. Гортайте далі і побачите ще не одне підтвердження її участі в російських змаганнях.За нашою інформацією, клуб «Аюмі», в якому працюють Юлія та її чоловік Михайло Баранов, має відділення не лише у Харкові, а й в інших містах. Ну а що, 80 кілометрів до Бєлгорода не відстань. Як ми дізналися з непідтверджених джерел, поїздки Юлії та Михайла в РФ – не рідкість. Поки хтось стоїть на своїй землі, захищаючи її, поки Росія стягує військові сили на наш кордон, хтось їздить за бугор.


А знаєте що найцікавіше? Баранов Михайло Валерійович – інструктор-методист Харківської вищої школи спортивної майстерності. І тут вже варто кричати «агов» не лише керівництву закладу, а й Службі безпеки України. Чи може собі дозволити працівник, що отримує заробітну плату з державних коштів, з наших з вами податків їздити туди? Чи може він взагалі продовжувати працювати на цій посаді?


Підсумовуючи варто сказати, що виступи в Росії – не гріх. Не гріх, коли ти – росіянин, який не живе в Україні, не має жодного стосунку до неї. То, може пора визначатися за кого ти? Ну і відкрите запитання до харківської ШВСМ та Федерації карате Харківської області, як варто вчиняти в таких випадках? Сподіваємося, що питання риторичне та таке, яке вирішується дуже швидко.
СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПІДТРИМАЙ НАС ПІДПИСКОЮ НА FACEBOOK, INSTAGRAM ТА YOUTUBE.
Поділитися

900

Тут може бути ваша Реклама

Інші Статті