Статті

08.10.2021

ХОКЕЙНА ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. ЧИ МАЄ "ДОНБАС" ШАНСИ ВИЙТИ З ГРУПИ?


До завершення групового етапу Ліги Чемпіонів у команд залишилось по одному матчу. Як останній ігровий день повпливав на турнірну таблицю групи G?


КЛАГЕНФУРТ

Команда, яка не програла жодного матчу у групі. На рахунку чемпіона Австрії 13 очок. Остання перемога гарантувала клубу вихід з групового етапу.РУАН

До 5 матчу команда була на четвертому місці в групі. Перша зустріч з "Рунгстедом" допомогла французам зайняти друге місце в турнірній таблиці, записавши на свій рахунок 7 очок.ДОНБАС

Чемпіони України зараз займають третє місце в групі. Нещодавній камбек у грі з "Клагенфуртом" набрати потрібні очки, на жаль, не допоміг.
РУНГСТЕД

У данців, як і в українців, подібна ситуація: також 5 очок, але у квартеті займають четверте місце. П'ята гра етапу могла гарантувати "Рунгстеду" вихід в плей-офф, але у грі з "Руаном" досягнути потрібного результату не вдалося.Вихід "Донбасу" в плей-офф - реальність?

13 жовтня пройдуть останні матчі групи G. "Донбас" зіграє проти "Клагенфурту" на домашній арені австрійців, паралельний матч відбудеться в Данії. На користь "Рунгстеда" в заочному протистоянні з донеччанами гра на домашній арені, але є й мінус: грати проти принципового противника - французького "Руану". "Донбас" же ж гратиме на виїзді проти клубу, який вже гарантував собі вихід в плей-офф. 


Зараз у трьох команд є можливість вийти з групи. Для цього "Руану" вистачить всього виходу в овертайм (за умови поразки "Донбасу" в основний час).


"Рунгстед"/"Донбас"

Команди будуть принципово боротися за перемогу. Жодну з них не влаштує вихід в овертайм. Перейдемо до чисел: перемога в основний час - 3 очки, в додатковий - 2, вихід в овертайм - 1. За наявності 5 очок, єдина можливість продовжити боротьбу - це перемогти за 3 періоди. В такому разі на рахунку команди буде 8 очок, що гарантує друге місце в турнірній таблиці. Хто пройде далі, якщо буду рівна кількість очок?

У випадку рівної кількості очок, вирішальними стають результати зустрічей цих клубів, різниця між закинутими та пропущеними шайбами та кількість закинутих шайб. Якщо за цими критеріями визначити кращого не вдасться, то перевага буде на боці клубу, який закинув більшу кількість шайб в очній зустрічі.


"Руан"/"Донбас"

Якщо ці клуби будуть мати по 8 очок, це означатиме, що в обох по 2 перемоги, та рівний рахунок очних зустрічей. Все вирішить кількість шайб в останній грі. Поки у "Донбасу" більша кількість як закинутих, так і пропущених."Донбас"/"Рунгстед"

В очних зустрічах перевага за данцями. Перевага у кількості шайб зараз на боці українців: більше закинутих та менше пропущених. Донецький клуб має можливість стати другою командою квартету, що пройде до плей-офф. Тому бажаємо дебютантам удачі й підтримаємо команду у вирішальному матчі групового етапу першої для України хокейної Ліги Чемпіонів.


Лілія Брезгунова, Kamp-Sport


фото: ХК "Донбас"

Інші Статті