Статті

13.09.2023

РІЗНІ ТАЙМИ ДЛЯ «ГАЛИЧАНКИ»

Гандболістки львівської «Галичанки» провели перший офіційний матч у новому сезоні польської Суперліги. Волею календаря команда Віталія Андронова уже у першому матчі зустрілася з 22-разовим чемпіоном Польщі МКС Люблін. Матч відбувся на величезній спортивній арені «Глобус» у Любліні і завершився перемогою господарок з рахунком 37:25.

У грі «Галичанки» у цьому матчі, незважаючи на поразку, можна знайти і позитивні моменти. Перш за все, це дебют новачка команди Мілани Шукаль. Мілана у цьому матчі стала найкращим бомбардиром «Галичанки», забивши сім голів. Організатори матчу визнали Мілану найкращим гравцем у складі «Галичанки». З телевізійної багатокамерної трансляції було зрозуміло, що Мілана сама не очікувала такого подарунку у своєму дебютному матчі у польській Суперлізі. Ймовірно, новий головний тренер МКС «Люблін» Едіта Майдзінська не очікувала появи у складі львів’янок Мілани і, відповідно, такої результативної гри від неї.

Ще один позитивний момент у матчі – рівний другий тайм «Галичанки» у матчі з топовим суперником, який, без перебільшення, буде ставити чемпіонські завдання у цьому матчі. Рахунок другого тайму 17:16 на користь Любліна і тут хтозна якби завершився матч, якби львівська команда не провалила першим тайм цього поєдинку.

Не можемо не згадати повернення в команду Тетяни Поляк. Багато матчів у минулому сезоні вона пропустила, однак в тих, що зіграла, наколотила доволі багато – 59 голів. 6 голів Тані у матчі проти МКС «Люблін» вселяють надію в те, що Таня після серйозної травми руки набирає оптимальні ігрові кондиції.

Головні складі перемоги команди Любліна – сейви воротарів (15 у господарок проти 5 у «Галичанки»), впевнена та результативна гра у першому таймі, а також 5 (!) нереалізованих «Галичанкою» семиметрових. Без перебільшення, це перший матч в історії команди, коли «галичанки» за один матч не забили одразу 5 семиметрових.

Попри поразку, корисний матч для Віталія Андронова та всіх тренерів команди. До наступного матчу з командою Гміни Кобежице (17 вересня о 19:00) ще багато чого можна підкорегувати. Впевненості у наших дівчат уже повинно бути більше.

МКС Люблін – Галичанка – 37:25 (20:9)

Голи у складі Галичанки: Мілана Шукаль – 7, Тетяна Поляк – 6, Діана Дмитришин – 2, Катерина Козак – 2, Мар’яна Маркевич – 2, Марина Коновалова – 2, Анастасія Ткач – 1, Ірина Прокоп’як – 1, Олеся Дяченко – 1, Софія Голінська - 1