Статті

05.03.2021

НАТАЛІЯ ПАРХОМЕНКО: ПІВТОРА СЕЗОНИ НЕ МОГЛИ ОБІГРАТИ «ГАЛИЧАНКУ»

Обидва матчі з «Галичанкою» були дуже важливими для нас, оскільки до цього ми не могли виграти у львів’янок більше, аніж півтора сезони, - каже Наталія Пархоменко. – У першому матчі ми боролися до кінця: нам багато чого вдавалося в атаці, а найголовніше - це кидки з задньої лінії. Більшість з них досягали своєї цілі, на відміну уже від другого матчу. На жаль, другий матч нам не вдався і на це є кілька причин: по-перше, ми віддали багато фізичних сил та емоцій у першому матчі, по-друге, на другий матч дівчата вийшли дещо спустошені і не змогли виконати тренерську установку. Вважаю, ми слабо зіграли в обороні, хоча наш воротар нам допомагав у двох матчах поспіль. У другому поєдинку не пішли кидки з задньої лінії, добре зіграли воротарі «Галичанки». Попереду у чемпіонаті ще три тури і ми будемо працювати над помилками, щоб обов’язково вибороти медалі у цьому сезоні.


Чи додасть команді психологічної впевненості перемога над «Галичанкою» в одному з двох матчів? 
Звичайно, що впевненості додасть перед фінальною частиною чемпіонату. Дівчата тепер ще краще розуміють, що можна грати з усіма і абсолютно всі можуть допускати помилки.


Чи правильно говорити, що у цьому сезоні завдання «Реала» вибороти срібні медалі чемпіонату? 
Так, саме боротьба за друге місце.


«Реал» також зіграє у чвертьфіналі Кубка України з ще однією львівською командою ГК «Львівська Політехніка»-ЛФКС. Львів’янки наразі є лідерами своєї групи у Вищій лізі. Чи готова ця команда, на Вашу думку, до Суперліги? 
Так, це хороша та добротна команда, яка б сміливо могла не тільки грати у Суперлізі, а й боротися за медалі. Звичайно, у нас є завдання і в Кубку України. Суперник у чвертьфіналі у нас буде непростий і ці слова можуть підтвердити минулорічні матчі з цією командою у Кубку України. Звичайно, тут може відбутися все що завгодно, але наше першочергове завдання - відповідально підійти до цих матчів і зіграти у них дисципліновано.


І на останок. Чому чемпіону України львівській «Галичанці», на Вашу думку, не вдалося пройти іспанський «Атлетіко Гуардес» у Єврокубку? Чи переглядали ці поєдинки? 
Так, матчі дивилася. Можу сказати, що «Галичанці» забракло, зрештою, як і нам сьогодні, кидків з задньої лінії і досвідченої заміни. В іспанок класна оборона: жорстка та чіпка. Команда дуже добре працює «на ногах». 

Інші Статті