Статті

20.10.2021

ГЕННАДІЙ КОМОК: ПЕРЕД СВОЇМИ ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ У НАС ПОДВІЙНА МОТИВАЦІЯ

Воротар запорізького «Мотору» Геннадій Комок поділився враженнями від матчу з «ПСЖ», а також розповів про налаштування на гру з «Динамо» Бухарест.
Ваш сейв у матчі проти «ПСЖ» потрапив у ТОП сейвів 4 туру Ліги чемпіонів. Наскільки це визнання для вас важливе? 

Звісно, дуже приємно потрапляти у таку номінацію. Проте, для мене результати команди завжди стоять на першому місці. На жаль, програли ПСЖ, тому емоції залишилися не найкращі. Краще б команда виграла, а я б не потрапив у номінацію.


Ви створили справжнє диво у грі з «ПСЖ». Можете згадати той епізод? Як вам вдалося продемонструвати таку реакцію?

У грі все відбувається автоматично. Реагував на м’яч та намагався відбити все, що летіло у площину воріт. Щасливий, що зміг парирувати два кидки за лічені секунди. Такі моменти запам’ятовуються надовго.


cейв Геннадія на 0:40


Загалом, як оціните матч проти «ПСЖ»? На вашу думку, чи вдалося скласти гідний опір іменитому супернику? 

Практично весь матч грали на рівних, вдавалося наздоганяти суперника. Проте, у такого досвідченого та титулованого опонента непросто забрати ініціативу. ПСЖ контролював гру і у підсумку переміг. Робили все що могли, але досягнути результату не змогли.


Це був той матч, після якого можна сказати, що наша команда зробила все що могла? 

Якби перемогли, то можна було б говорити, що зробили все, що у наших силах. Поразки завжди залишають неприємний осад. У складі «ПСЖ» грають олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи. Програти такому супернику не соромно, але важливо було продемонструвати хорошу гру. Розгромний рахунок матчу нас засмутив.


Наша команда три матчі поспіль програла. У чому на вашу думку причина таких результатів? Чого не вистачає задля перемоги?

Програли дуже сильним опонентам. Взагалі, у нашій групі кожен може відібрати очки у кожного. На жаль, результат для нас станом на зараз незадовільний. Фортуна була не на нашому боці, в окремих епізодах не змогли продемонструвати свою найкращу гру.


У наступному турі гратимете бухарестського «Динамо». Які очікування від цього матчу? Напевно, з мотивацією на цю гру проблем не буде, з огляду на турнірне положення?

У матчі з «Динамо» Бухарест нас влаштує лише перемога. На кожну гру виходимо з максимальним налаштуванням, а вдома мотивація подвійна. Не хочемо підвести власних вболівальників.


Влад Пригода, Kamp-Sport


Інші Статті