Статті

29.10.2023

"ГАЛИЧАНКА" В НАПРУЖЕНОМУ МАТЧІ ПОСТУПИЛАСЬ "УРБІС ҐНЄЗНО"

У 7-му турі польської Суперліги "Галичанка" в Ланьцуті приймала команду МКС «Урбіс Ґнєзно». Львівська команда в напруженому поєдинку не змогла довести гру до перемоги.

Матч був хорошою нагодою для гандболісток зі Львова закріпитись у четвірці чемпіонату, оскільки колектив із Ґнєзно після шести турів мав рівну кількість очок з "Галичанкою" - в обох по 9..

Відкрили рахунок у зустрічі гості, але до 8-ї хвилини "Галичанка" заволоділа ініціативою та діяла на майданчику з перевагою в рахунку- 5:2. Зовсім скоро гандикап господарок складав вже 4 м'ячі. Зрештою, перший тайм завершився на користь підопічних Віталія Андронова.

У другій частині гри "Ґнєзно" зумів переломити хід зустрічі та оформити комфортну перевагу. Наприкінці матчу гравчині "Галичанки" скоротили відставання, проте не змогли відновити паритет - 29:32.

Найрезультативнішою в складі львівського колективу стала Діана Дмитришин, в доробку якої 9 голів. Варто відзначити, що жодного разу не схибила Мілана Шукаль - 8 кидків та 8 голів. Мар'яна Маркевич та Олеся Дяченко закинули у ворота суперниць 4 рази, Тетяна Поляк - 2, Анастасія Ткач і Катерина Козак - по 1.

Мілана Шукаль після семи турів лідирує за голами в польській Суперлізі - 46 голів. Діана Дмитришин - у топ-8 (37 голів).

Після поразки від "Урбіс Ґнєзно" "Галичанка" розташовується на 5-ій позиції чемпіонату Польщі. Наступний поєдинок команда Віталія Андронова проведе на виїзді, у п'ятницю, 3-го листопада. Суперником львівського клубу стане "Кошалін".