12.11.2022

ВЧОРА РОЗГРОМИЛИ – СЬОГОДНІ МІНІМАЛЬНО ПОСТУПИЛИСЬ

У Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу завершила свій виступ на престижному турнірі Neom Beach Soccer Cup 2022.

Нагадаємо, що у стартовому матчі змагань «синьо-жовті» поступилися четвертій команді світового рейтингу BSWW - Бразилії (0:2). У другому поєдинку вони не встояли проти другої збірної світу - Англіі (2:4). У третьому турі наша збірна (п'ята в реєстрі) боролася за третє місце на груповому етапі з менш іменитою командою - Нідерландами (16-та).

Neom Beach Soccer Cup 2022. Жіночий турнір3 тур

Україна - Нідерланди - 6:0

Голи: Випасняк (7, 16, 34), Терех (8, 21), Калягіна (9).

Україна: Терех, Дубицька, Тихонова, Випасняк, Крамна, Холод, Калягіна.

Нідерланди: Еллен, Алісса, Наджа, Ш. Тілеман, Нідія, С. Тілеман, Брак, Мідема.

Попередження: Калягіна (26), Тихонова (30) - Еллен (13).

На початку першого періоду суперники обмінялися гострими випадами, а потім гра пішла в одні ворота. На 7-й хвилині українки повели в рахунку. Чудове виконання стандарту продемонструвала Мирослава Випасняк. Ще за хвилину наш голкіпер Анастасія Терех скористалася з помилки своєї нідерландської візаві, а ще за одну Анастасія Калягіна довела перевагу синьо-жовтих до трьох м'ячів.

У другій 12-хвилинці на 16-й хвилині Мирослава Випасняк завдала удару «боковими ножицями», і знову помилилася нідерландський воротар - 4:0. Слідом за польовою гравчинею дубль на 21-й хвилині оформила й наш голкіпер, Анастасія Терех.

Крапку в матчі у третьому періоді поставила знов-таки Анастасія Випасняк, записавши на свій рахунок хет-трик - 6:0. Таким чином збірна України, яка з низки причин виступала не звичним складом, набрала три очки й завершила груповий турнір на третьому місці.

В іншому матчі турніру збірна Бразилія переграла Англію – 4:3.

Україна  Нідерланди  2:3

Голи: Випасняк (16), Калягіна (20) – Ш. Тілеман (5, 15), Брак (7).

Попередження: Наджа (31).

Посівши на груповому етапі третє місце, «синьо-жовті» провели на цих змаганнях також матч за третє місце, який вирішили провести організатори, де знову зустрілись з командою Нідерландів.

Втішний фінал склався для нашої команди не так просто, як груповий матч. Уже після першого періоду «синьо-жовті» поступалися – 0:2, а на початку другої 12-хвилинки пропустили ще й третій м'яч.

Українські дівчата намагалися врятувати ситуацію і двічі зусиллями Випасняк та Калягіної засмутили суперниць, але, утім, у підсумку програли – 2:3. Далася взнаки коротка лава запасних на тлі щільного графіку турніру (чотири матчі за чотири дні).

Таким чином, збірна України на Neom Beach Soccer Cup 2022 у Саудівській Аравії посіла четверте місце.