11.11.2022

КАМБЕК БУВ БЛИЗЬКО – ЗБІРНА УКРАЇНИ ПРОГРАЛА ФАВОРИТУ

У Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу провела другий поєдинок престижного турніру Neom Beach Soccer Cup 2022.

Нагадаємо, що у стартовому матчі змагань «синьо-жовті» поступилися четвертій команді світового рейтингу BSWW – Бразилії (0:2). А цього разу їм протистояла друга збірна світу – Англія.

Пляжний футбол. Турнір «Neom Beach Soccer Cup 2022». Жінки. 2 тур

Англія – Україна – 4:2

Голи: Джеймс (6, 12, 23), Кларк (15) - Калягіна (16), Терех (20).

Англія: Скеддінг, Готон, Маршалл, Х. Шорт, Джеймс, Беррон, К. Шорт, Кларк.

Україна: Терех, Дубицька, Тихонова, Випасняк, Крамна, Холод, Калягіна.

У першому періоді англійки повністю підтвердили свій статус фаворита зустрічі, двічі розписавшись у воротах Анастасії Терех. Дубль оформила Кеті Джеймс.

На початку другої 12-хвилинки Моллі Кларк завдала чудового удару з далекої відстані й забила третій м'яч своєї команди. Утім, майже відразу Терех продемонструвала, що має не менш сильний удар, а Анастасія Калягіна підправила м'яч у сітку – 1:3. Ще за чотири хвилини вже сама наша голкіпер, щоправда, не без допомоги рикошету, зуміла засмутити свою англійську візаві. Проте надія на камбек жила недовго – Кеті Джеймс зробила хет-трик, знову довівши перевагу наших суперниць до двох м'ячів – 4:2.

У третьому періоді голів не було, й українки зазнали другої поразки на турнірі. Таким чином у заключній грі вони змагатимуться за третє місце з командою Нідерландів.

В іншому матчі туру збірна Бразилії розгромила Нідерланди – 8:1.