22.11.2022

УКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖКА – НА РІВНИХ З УЧАСНИКАМИ ЄВРО

Фото прес-служби УАФ

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України в місті Горі провела контрольний поєдинок із командою Грузії.

Як відомо, раніше підопічні Руслана Ротаня провели в Тбілісі контрольний матч з Ізраїлем (1:1). Зазначимо, що обидва суперники також є учасниками молодіжної континентальної першості.

Грузія U21 – Україна U21 – 1:1

Голи: Хвадаґіані, 70 – Кащук, 63

Грузія: Куталадзе, Ґелашвілі, Каландадзе, Хвадаґіані, Азарові, Меквабішвілі, Ґуляшвілі (Поцхверія, 90+2), Ґаґуа (Л.Хорхелі, 90+2), Майсурадзе (Капанадзе, 74), Н.Хорхелі (Квернадзе, 58), Ґаґнідзе (Мамаґейшвілі, 74)

Україна: Кінарейкін (Твардовський, 46), Кузик (Фарина, 79), Слюсар, Якуба, Лях, Бунчуков (Михайленко, 46), Желізко, Кулаковський (Сапуга, 66), Кащук, Краснопір (Гончарук, 84), Сігеєв (Кучерявий, 66)

Напередодні матчу Руслан Ротань зіткнувся зі складною кадровою ситуацією. Серед тих, хто виходив у стартовому складі на матч з Ізраїлем, місце в «основі» зберегли лише Лях і Кащук.

Початок поєдинку виявився рівним, у грузинів ударом у площину відзначився Ґуляшвілі, у складі нашої команди увірвався до штрафного й небезпечно прострілив Кащук. Проте поступово господарі заволоділи ініціативою, а в «синьо-жовтих» було чимало помилок на власній половині поля. Кінарейкіну довелося виручати нашу команду після ударів Ґаґуа, Ніки Хорхелі, Ґуляшвілі, зі стандарту над поперечиною пробив Меквабішвілі, ще одного небезпечного удару з лінії штрафного завдав Ґуляшвілі. Українці відповіли лише неточною дальньою спробою від Кулаковського.

По перерві наші футболісти діяли значно дисциплінованіше, почали створювати моменти біля чужих воріт. Спершу Кащук скористався фланговою передачею, однак не зміг переграти Куталадзе. А на 63-ій хвилині українці вийшли вперед – Кащук обігрався з Краснопіром на вході до штрафного і з правої пробив у дальній кут. Утім, невдовзі грузини відігралися – потужний дальній удар точно в кут удався Хвадаґіані. На останніх хвилинах зустрічі команди мали обмаль моментів і змінити нічийний рахунок не зуміли. Листопадовий збір для підопічних Руслана Ротаня завершено.

Джерело: uaf.ua