19.11.2022

НІЧИЯ УКРАЇНИ З ІЗРАЇЛЕМ У ГРУЗІЇ – ЗУСТРІЛИСЬ УЧАСНИКИ ЄВРО-2023

Фото прес-служби УАФ

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України у Тбілісі провела контрольний матч проти команди Ізраїлю.

Товариський матч молодіжних збірних

Україна (U-21) – Ізраїль (U-21) – 1:1 (1:0)

Голи: Кучерявий (2) – Шахар (71, з пенальті).

Україна (U-21): Фесюн, Роман (Кузик, 19), Таловєров (к), Фарина, Лях, Сапуга (Желізко, 68), Кучерявий, Михайленко, Кащук, Гончарук (Кулаковський, 68), Брагару.

Ізраїль (U-21): Кеоуф, Джабер (Мадмун, 81), Меламуд, Коен (к) (Лемкін, 65), Гандельман (Блоріан, 65), Бар (Шалата, 81), Музі (Хофмейстер, 46), Мазаль (Буганім, 65), Ной Ітамар (Хоурі, 65), Хагаг, Шахар (Готтліб, 81).

Попередження: Гандельман (26), Коен (51).

Вилучення: Кулаковський (69, У).

Сьогодні, 19 листопада підопічні Руслана Ротаня провели перший грузинський спаринг. У Тбілісі нашій команді протистояв іще один учасник фінального турніру молодіжного чемпіонату Європи - Ізраїль. Із різних причин склад «синьо-жовтих» був експериментальним.

Уже на 2-й хвилині українці повели в рахунку — після подачі зі стандарту з правого флангу м'яч відлетів до Кучерявого, який потужно пробив у ближній кут. «Синьо-жовті» володіли ініціативою, згодом небезпечно з лінії штрафного пробив у площину Кащук.

Поступово ізраїльтянам вдалося вирівняти гру й навіть провести невеликий штурм наприкінці першого тайму. На 45-й хвилині наші хлопці відповіли атакою з лівого флангу зі скидкою під удар у центр, однак суперників знову виручив кіпер.

По перерві опоненти «синьо-жовтих» помітно додали, взявши гру під свій контроль. Ізраїльтяни завдали кількох ударів, зокрема головою над поперечиною пробив Мазаль. Ситуація для нашої команди ускладнилася на 69-й хвилині, коли Кулаковський через кілька миттєвостей після виходу на заміну заробив пряму червону картку за небезпечний підкат.

Майже одразу після вилучення суперники зуміли відігратися. На 71-й хвилині Фесюн невдало вибив м'яч, потім сам же сфолив у штрафному, а Шахар реалізував пенальті. Після цього ізраїльтяни продовжували тиснути. Так, на 84-й хвилині після флангової подачі ледь не влучив у верхній кут Буганім. Проте в підсумку рахунок залишився незмінним – 1:1.

Тепер 21 листопада наша команда зустрінеться з молодіжною збірною Грузії. Матч відбудеться на Tengiz Burjanadze Stadium у Горі, що в 60 км від грузинської столиці,

Як відомо, за підсумками жеребкування Євро-2023 (U-21), Україна потрапила до групи В, де зустрінеться з Румунією, Іспанією та Хорватією.

Джерело: uaf.ua