03.12.2022

ЧВЕРТЬФІНАЛЬНА «СОЛОДКА ПАРОЧКА»: НІДЕРЛАНДИ – АРГЕНТИНА

Відбувся другий поєдинок 1/8 фіналу мундіалю в Катарі, по завершенні якого сформовано першу чвертьфінальну пару мундіалю. Здобувши перемогу над австралійцями, боротьбу за титул чемпіона світу продовжить збірна Аргентини. Її суперник став відомий трішки раніше. Це - команда Нідерландів, яка завдала поразки збірній США (3:1).

Чемпіонат світу. 1/8 фіналу

Аргентина – Австралія – 2:1

Гол: Мессі, 35; Альварес, 57 – Фернандес, 77, автогол

Аргентинці повели в рахунку в першому таймі, після розіграшу стандарту. Мессі зі штрафного з флангу виконав навіс у воротарський майданчик, Соттер хоч і вибив м'яч, але небезпеку не ліквідував, і Мессі з меж штрафного низом влучно пробив у дальній кут. А після перерви південноамериканці розвинули свій успіх. Голкіпер австралійців Райан припустився жахливої помилки, внаслідок чого Альварес перехопив м'яч і спрямував його у незахищені ворота. До честі представників Зеленого континенту, вони рук не опустили і намагалися змінити хід гри. Як наслідок, Гудвін зумів скоротити відставання в рахунку до мінімуму з допомогою рикошету від Фернандеса. У поєдинку посилилася інтрига, проте зрівняти рахунок австралійській команді не вдалося. Боротьбу на мундіалі продовжить Аргентина.