03.12.2022

Є ПЕРШИЙ ЧВЕРТЬФІНАЛІСТ МУНДІАЛЮ: НІДЕРЛАНДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В КАТАРІ

Визначився перший чвертьфіналіст ЧС-2022 - ним стала збірна Нідерландів, яка в 1/8 фіналу завдала поразки американцям.

Чемпіонат світу. 1/8 фіналу

Нідерланди – США - 3:1

Голи: Депай, 10, Блінд, 45+1, Думфрис, 81 – Райт, 76

Нідерланди: Нопперт, Тімбер, ван Дейк, Аке (де Лігт 90+3), Думфріс, де Рон (Бергвейн 46), де Йонг, Блінд, Классен (Копмайнерс 46), Гакпо (Вегхорст 90+3), Депай (Сімонс 82)

США: Тернер, Дест (Єдлін 75), Ціммерман, Рім, Робінсон (Морріс 90+2), Адамс, Маккені (Райт 67), Муса, Веа (Ааронсон 67), Феррейра (Рейна 46), Пулішич

Попередження: Копмайнерс, 60; Де Йонг, 87

Вже на третій хвилині зустрічі Пулішич мав шанс забити швидкий гол, але голкіпер збірної Нідерландів Нопперт парирував його удар. А через сім хвилин Дамфріс виконав чудову передачу на Депая, який на межі штрафного майданчика помітив, що голкіпер вийшов з воріт, спокійно відправив м'яч у лівий кут - 1:0.

Наприкінці першого тайму зустрічі Блінд прийняв м'яч на хід у штрафному майданчику після передачі Дамфріса та потужно пробив під ліву штангу воріт американців - 2:0.

На 76-ій хвилині матчу Пулішич виклав м'яч під удар Райту, який пробив у лівий кут воріт Нопперта - 2:1. Через 5 хвилин Дамфріс майстерно одним дотиком обробив бездоганну передачу Блінда та завдав прицільного удару під ліву штангу воріт - 3:1.

Отож, збірна Нідерландів - перший чвертьфіналіст турніру. В 1/4 фіналу, який відбудеться 9 грудня, Нідерланди зіграють з переможцем поєдинку Аргентина - Австралія, який також відбудеться сьогодні, 3 грудня (початок - 21:00).

Джерело: champion.com.ua