04.12.2022

АНГЛІЯ – ФРАНЦІЯ: НА ЧС-2022 ЩЕ ОДНА КРУТЕЗНА ЧВЕРТЬФІНАЛЬНА ПАРА!

Здобувши перемогу над Сенегалом, Англія пройшла у чвертьфінал ЧС-2022, де зустрінеться з чинним чемпіоном світу - Францією, яка сьогодні переграла Польщу (3:1).

Чемпіонат світу. 1/8 фіналу

Англія – Сенегал - 3:0 (2:0)

Голи: Гендерсон, 38; Кейн, 45+3; Сака, 57

У першому таймі нагоди відзначитися мали обидві команди, але тривалий час на футбольному полі зберігалася нульова нічия. Проте перед перервою англійці зуміли не тільки вийти вперед. але й розвинути свій успіх. Спершу Беллінгем віддав передачу Хендерсону, який у дотик пробив влучно. У другій результативній атаці на ворота Сенегалу також взяв участь Беллінгем. Цього разу він віддав пас Фодену, той переадресував м'яч Кейну, який переграв голкіпера. Після перерви англійці забили ще раз. В одній із атак Фоден прострілив у штрафний майданчик, а Сака підсік м'яч над голкіпером. Рахунок 3:0 зберігся до фінального свистка.

Як відомо, раніше чвертьфіналістами ЧС-2022 стали збірні Нідерландів та Аргентини, які й боротимуться між собою за вихід у півфінал.