04.12.2022

ЧИННИЙ ЧЕМПІОН СВІТУ СВЯТКУЄ ЗВИТЯГУ ТА ПРОДОВЖУЄ ПОХІД ЗА НОВИМ ТИТУЛОМ

Третім чвертьфіналістом чемпіонату світу в Катарі стала збірна Франції, яка досягнула переможного результату у протистоянні з польською збірною.

Чемпіонат світу. 1/8 фіналу

Франція – Польща - 3:1 (1:0)

Голи: Жиру, 44; Мбаппе, 74, 90+1 - Левандовскі, 90+9, з пенальті

Франція: Льоріс, Т. Ернандес, Упамекано, Варан, Кунде (Дісасі, 90+2), Рабьо, Чуамені (Фофана, 66), Мбаппе, Грізманн, Дембеле (Коман, 76), Жиру (Тюрам, 76)

Польща: Щенсни, Берешиньскі, Ківьор (Беднарек, 87), Глік, Кеш, Криховяк (Бєлік, 71), Франковскі (Гросіцкі, 86), С. Шиманьскі (Мілік, 65), Зеліньскі, Камінскі (Залевскі, 71), Левандовскі

Попередження: Чуамені, 31 - Берешиньскі, 47; Кеш, 88

Арбітр: Хесус Валенсуела (Венесуела)

Французи повели в рахунку наприкінці першого тайму - під час результативної атаки Жиру отримав передачу від Мбаппе, після чого невідпорно пробив у дальній кут воріт. У другому таймі, після пасу від Дембеле, Мбаппе завдав потужний результативний удар у ближній кут. А у доданий час Мбаппе оформив дубль, відгукнувшись на передачу від Тюрама та спрямувавши м'яч у дев'ятку. На цьому цікаві події на футбольному полі не завершилися. Під час атаки збірної Польщі м'яч влучив у руку Упамекану і арбітр призначив пенальті. Левандовскі пробивав двічі з 11-метрової позначки (під час першого виконання стандарту гравець команди суперника завчасно забіг у штрафний майданчик) і з другої спроби переграв Льоріса ударом у нижній кут. Отож, 3:1 на користь чинних чемпіонів світу, які продовжують похід за новим титулом, а польські футболісти завершують виступи на футбольних полях Катару.

Сьогодні, 4 грудня, пройде ще один матч 1/4 фіналу, у якому поміряються силами збірні Англії та Сенегалу (початок - 21:00).

Як відомо, першими чвертьфіналістами ЧС-2022 стали збірні Нідерландів та Аргентини, які й боротимуться між собою за вихід у півфінал.