Інші види спорту

11.01.2023

СУПЕРНОВИНА ЗІ ШВЕЦІЇ! ДІВОЧА КОМАНДА ФЛОРБОЛЬНОГО КЛУБУ «ЯНТАР» ВИБОРЮЄ СВІЙ ПЕРШИЙ КУБОК!

Спортивний флорбольний клуб «Янтар» повідомив дуже приємну та радісну новину – дівоча команда новояворівського клубу здобула свій перший кубок!

Безперечно, перемога на турнірі «Storvreta cup 2023» стала справжньою подією не тільки для клубу, але й для Новояворівська, де за участю українських спортсменок на змаганнях у Швеції спостерігали ледь не всі. У кожній грі новояворівчанки показували справжній спортивний характер та жагу до перемоги.

Дівчата зіграли у дівочій категорії 2009-го р.н., у якій брали участь 103 команди. Груповий етап турніру наша команда закінчила з 2 перемогами (3:0 і 3:1) та 2 поразками (1:2 і 1:3), вийшовши з групи на 4 місці з 5. Перші 2 команди з групи потрапили в категорію А, а інші в категорію В. Отже далі дівчата продовжували свою боротьбу за кубок на стадії плей-оф у категорії В.

У 1/16-ій фіналу впевнено здолали суперника з рахунком 6:1 і пройшли в 1/8-му фіналу. Цей матч був найнапруженішим у турнірі. Гра закінчилась нічиєю 2:2, а кінцевий результат вирішувала серія з 5 булітів. І все ж перемога – 5:4.

Гра за вихід у півфінал закінчилась рахунком 1:0 на користь новояворівчанок. Наступна гра у півфіналі пройшла дуже вдало, дівчата змогли перемогти суперниць 4:0 і довели, що варті дійти до фіналу.

Остання, вирішальна, гра давалась нелегко, суперник так само як і «Янтар» боровся дуже гідно. Перший тайм закінчився 2:2 і все вирішилося в останні 15 хвилин гри, які й принесли нашим дівчатам перемогу у фіналі 4:2.

Отож, українська команда здобула важливу й довгоочікувану перемогу. Гравчині та уболівальники отримали величезну кількість чудових емоцій протягом ігор. І дуже багато прекрасних моментів збережуться у пам’яті. А головне – ця перемога служитиме потужною мотивацією працювати ще більше.

Вітаємо усіх гравчинь, тренерів та кожного, хто підтримував, допомагав і вболівав! Це наша велика спільна перемога!

Джерело: Спортивний флорбольний клуб «Янтар»