01.07.2024

ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З РЕГБІЛІГ-13: РЕЗУЛЬТАТИ

У суботу, 29-го червня, у Львові відбувся другий тур чемпіонату України з регбіліг-13 серед чоловічих команд Суперліги.

За підсумками туру визначилися переможець і призери чемпіонату. Нагадаємо, старт змагань пройшов у Рівному. Результати першого туру - за посиланням.

Переможцем чоловічої Суперліги сезону-2024 стала збірна Харківської області. Срібним призером стала львівська команда Lviv Tigers. "Бронза" чемпіонату підкорилася West Giants (збірна Рівненської та Івано-Франківської області).

Цьогорічні змагання національної першості України з регбіліг-13 оцінив віцепрезидент Федерації регбіліг України та гравець Lviv Tigers Валентин Корчак:

"Вперше проводився чемпіонат у форматі 13 на 13, тайм по 15 хвилин. Це було для того, щоб побачити всіх гравців у дії та оцінити їхню гру. Трансляцію матчів дивився головний тренер національної збірної України з регбіліг. Протягом двох турів він переглядав гравців і викликатиме на збори тих, хто зумів себе найкраще проявити.

Lviv Tigers провели досить хороші матчі. Команда прагнула вибороти перше місце у львівському турі. Я ж зазнав травми в першому турі, тож у другому вже не зіграв. Хлопці боролися й дуже хотіли перемогти харків'ян, у нас все для цього було. Не вистачило, мабуть, досвіду та індивідуальної майстерності. Попри все ми повторили минулорічний результат і здобули "срібло", - сказав Валентин Корчак.

Варто відзначити, що від Міністерства оборони України нагороджено регбістів, які на сьогодні служать у лавах ЗСУ, - Романа Чорнописького та Ігоря Ващука. Відзнаки спортсменам вручила виконавчий директор Федерації регбіліг України Анастасія Окряк.