Articles

14.02.2022

АНДРІЙ ФЕДЮК: ЗБІРНА ВИСТУПИЛА ДОСТОЙНО. АЛЕ Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ВИКЛИКІВ З ЧЕМПІОНАТУ РОСІЇ

Відомий та титулований український футзаліст, теперішній головний тренер футзального клубу in.IT, який виступає у Першій лізі України, Андрій Федюк в інтервю Kamp-Sport поділився враженнями від виступів національної збірної України з футзалу на Євро-2022 в Нідерландах. Нагадаємо, наша команда зуміла дійти до півфіналу, однак поступившись в напруженій боротьбі Росії (2:3) та Іспанії (1:4), залишилась без медалей. У підсумку – високе четверте місце. 

 


Андрію, як оціните виступ збірної України на Євро-2022?

Оціню як дуже добре. Четверте місце - хороший результат. Хотілось, звичайно більшого, але… Зараз чимало людей говорять, що такий виступ збірної повинен позитивно вплинути на розвиток нашого виду спорту в Україні. Хлопці зробили велику справу.


Що можете сказати про кожен матч?

За кожен матч говорити не буду, але відзначу, що після жахливого матчу проти господарів збірна додавала від гри до гри. У півфіналі та у матчі за третє місце дався в знаки клас суперника, хоча у півфіналі ми були дуже близькими до позитивного результату. На жаль, забракло реалізації. Не враховуючи першого матчу, хлопці дуже гідно представили нашу державу на Євро-2022.


Кого б могли виділити у складі збірної? 

Виділив би Ігоря Корсуна, який робить на майданчику великий обсяг роботи. Ігор - суперуніверсальний та якісний гравець. Михайла Зварича також виділю, все-таки він став найкращим бомбардиром нашої збірної. Ігор Чернявський, на мою думку, став відкриттям чемпіонату. Ну і свій високий клас позазав наш голкіпер Кирило Ципун, хоча, звичайно, були і помилки. Усіх ударів не відіб’єш.


Чимало вболівальників не розуміють запрошення у національну збірну гравців з чемпіонату Росії. Яка Ваша думка? 

Повністю їх підтримую. Я категорично проти таких запрошень.Також хотів би сказати кілька слів гравцям, які свого часу також виступали у чемпіонаті Росії. Я сподіваюся, що вони шкодують про своє минуле. Усі ми помиляємось, але будемо сподіватися, що такі помилки вони повторювати не будуть. А на діючих гравців у чемпіонаті Росії взагалі повинно бути табу у збірній. Нонсенс грати у футболці КПРФ чи іншої російської команди у свій час, а потім захищати честь Збірної України. Ще раз хотів би наголосити на тому, що у нас достатньо якісних гравців, які можуть підсилити команду, за яку потрібно грати серцем. І не треба цих гравців шукати у Росії.


Хто б, на Вашу думку, міг би підсилити збірну з тих гравців, яких не викликали на Євро-2022?

Не згоден з думкою деяких спеціалістів, які занижують рівень нашого чемпіонату. Вважаю, що у нас достатньо багато якісних гравців. Досить високий рівень гри зараз показує Швед. Назар - дуже креативний гравець. У фантастичній формі зараз знаходиться Михайло Волянюк.Думаю, ці люди заслужили на виклик у збірну України.


Які перспективи цієї команди?

Зважаючи на результат на Євро-2022 та середній вік команди, перспективи доволі непогані.


Kamp-Sport

Others Articles