Football

09.06.2021

УКРАЇНСЬКІ ПЛЯЖНИКИ ДВІЧІ ПЕРЕГРАЛИ МОЛДОВУ В ТОВАРИСЬКИХ МАТЧАХ

8-9 червня збірна України з пляжного футболу проводила товариські матчі проти Молдови на арені Parcul La Izvor у Кишиневі. Інтерв'ю почесного президента асоціації пляжного футболу України Сергія Харченка читайте за посиланням.

Вівторковий матч розпочався з голу від представника Молдови, однак матч склався на нашу користь - 6:2. Найбільш результативною стала друга 12-хвилинка, за яку в воротах молдаван м'яч побував одразу тричі.

8 червня

Молдова — Україна — 2:6

Голи: Істраті (7), Гуржуй (15) — Войтенко (10, 18), Пашко (11), Заворотний (19), Медвідь (24), Войток (27).

Сьогоднішня гра була менш результативною, однак її результат схожий - впевнена перемога синьо-жовтих. Українці забили по разу в кожному з трьох таймів, натомість господарі відзначилися лише одного разу наприкінці зустрічі. Нагадаємо, українці готуються до відбірного турніру Євроліги-2021 та європейської кваліфікації ЧС-2021 у Португалії.