09.04.2024

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: ПЕРШИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ ЧВЕРТЬФІНАЛІВ ПОДАРУВАВ ШАЛЕНІ НІЧИЇ

У вівторок, 9-го квітня, відбулися перші чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів-2023/24.

Чвертьфінали найпрестижнішого клубного єврокубка відкрили матчі між "Реалом" і "Манчестер Сіті" та "Арсеналом" і "Баварією".

Поєдинок у Мадриді розпочався із швидкого голу "Ман Сіті" на 2-ій хвилині. У ворота Андрія Луніна зі стандарту відзначився Бернарду Сілва. "Вершкові" вийшли вперед вже на 14-ій хвилині: після стрімких контратак спершу у власні ворота м'яч спрямував Діаш, а незабаром забив Родріго. У другому таймі потужні результативні удари Фодена та Гвардіола дозволили "містянам" вдруге в матчі вести в рахунку. Проте, не менш сильний гол ударом злету від Вальверде на 79-ій хвилині відновив паритет у зустрічі.

"Реал" — "Манчестер Сіті" - 3:3
Голи: Діаш, 12 (авт.), Родріго, 14, Вальверде, 79 — Сілва, 2, Фоден, 66, Гвардіол, 70

Реал: Лунін — Карвахаль, Чуамені, Рюдігер, Менді — Камавінга — Вальверде, Кроос (Модрич, 72) — Беллінгем — Родріго (Діас, 72), Вінісіус (Хоселу, 86).

Манчестер Сіті: : Ортега — Стоунз, Аканджі, Діаш, Гвардіол — Родрі — Сілва, Фоден (Аканджі, 87), Ковачич, Гріліш — Голанд.

У видовищному матчі в Лондоні також зафіксовано результативну нічию. "Каноніри" відкрили рахунок вже на 12-ій хвилині завдяки голу Букайо Сака, проте зовсім скоро зрівняв ексгравець "Арсеналу" Серж Гнабрі. У середині тайму мюнхенців вивів уперед Гаррі Кейн, який впевнено реалізував 11-метровий удар. "Арсенал" поновив паритет на 76-ій хвилині голом Троссарда у дальній кут воріт - 2:2.

"Арсенал" — "Баварія" - 2:2
Голи: Сака, 12, Троссар, 76 -  Гнабрі, 18, Кейн, 32

Арсенал: Рая — Вайт, Саліба, Магальяйнс, Ківьор (Зінченко, 46) — Едегор, Жоржиньо (Жезус, 67), Райс — Сака, Гаверц (Парті, 86), Мартінеллі (Троссар, 66)

Баварія: Ноєр — Кімміх, Даєр, де Лігт, Девіс — Горецка, Лаймер — Сане (Коман, 66), Мусіала, Гнабрі (Геррейру, 69) — Кейн