News

13.10.2022

ВАДИМ ГУТЦАЙТ: ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ – КИРИЛО ШЕВЧЕНКОМіністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт дав інтерв'ю інтернет-ресурсу tribuna.com, де значну увагу приділив темі боксу та назвав Кирила Шевченка президентом ФБУ: 


"Міністерство працює в законному полі. Тобто, з федераціями як громадськими організаціями, згідно з їхніми статутами. З тими президентами федерацій, які прописані в міністерстві юстиції. На той час президентом ФБУ був Продивус, але до війни був конгрес, де президентом обрали Шевченка. Тому потім мін’юст змінив [у реєстрі] прізвище на Шевченка. А ми працюємо тільки в законному полі, тому працюємо з ним.


Я ніяк на це не можу впливати. Я не обираю [президентів]. Бо це втручання в громадську організацію. Ми працюємо, згідно з чинним законодавством і не впливаємо на процедури, що проходять у всеукраїнських федераціях і хто в мін’юсті прописаний їхнім президентом. У федерації боксу України президент на сьогодні - пан Шевченко. І це не моє бачення чи бажання, це в рамках законодавства", - сказав Вадим Гутцайт.


Повне інтерв'ю з Вадимом Гутцайтом читайте ТУТ

Others News