26.06.2026

Олександра Усика (25-0, 16 КО) оголосив про звільнення усіх чемпіонських поясів у надважкій вазі.
Про це рішення український боксер заявив у своєму профілі в інстаграмі. Також Усик анонсував свій "last dance".
«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance.
Всім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: «Далі більше». Слава Богу за все! Слава Україні!» – сказав Усик.
Нагадаємо, що у команд Усика та Кабаєла був час до 30 червня, щоб домовитись про бій. Олександр у попередньому бою нокаутуав Ріко Верховена.
Усик володів титулами WBC, WBA та IBF.
Джерело - Тribuna.com