21.07.2023

НЕЙМОВІРНА СЕНСАЦІЯ В ШОТЛАНДІї: ДОВБИЩЕНКО НОКАУТУВАВ БРИТАНСЬКОГО ПРОСПЕКТА ХАРРІСА

Кілька хвилин тому український надважковаговик-джорнімен Костянтин Довбищенко (10-13-1, 7 КО) здобув сенсаційну перемогу над британським проспектом Метті Харрісом (5-1, 4 КО) на боксерському шоу в Единбурзі, Шотландія.

Початок бою був повністю за британцем. В другому раунді він відправив Довбищенка у нокдаун. Але в третьому британець помітно втомився і українець перехопив ініціативу. В четвертому і п'ятому Костянтин підвищив темп бою і мав очевидну перевагу над суперником і в того нарешті зникла усмішка з обличчя, яка була з ним на зважуванні, перед боєм і на його початку. В п'ятому раунді затяжну атаку Довбищенка перервав рефері і зафіксував дострокову перемогу українського боксера!

Костя перервав серію із чотирьох поразок, перемігши вперше з березня 2021-го року. А Харріс зазнав першої поразки у профі-кар'єрі у шостому поєдинку.