News

07.10.2022

МАЙЖЕ 500 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ЗСУ ЗІБРАНО НА 70-РІЧЧІ ТРЕНЕРА КЛИЧКІВУ Києві в Klitschko Expo в рамках ювілею тренера братів Кличків Володимира Золотарьова відбувся аукціон, збори з якого підуть на допомогу ЗСУ. Перший лот – велика сувенірна боксерська рукавичка, на яку перед початком аукціону поставили автографи Віталій Кличко та Володимир Золотарьов в підсумку були продана за 200 тисяч гривень. Боротьба за лот була відчайдушною, адже стартова ціна складала 5000 гривень. У підсумку лот дістався Артуру Палатному, який теж вчився азам боксу у Володимира Олексійовича, а зараз є керівником виконкому партії УДАР.

Головний виклик для нашої країни – це перемога у війні і ми зробимо все, щоб вона прийшла якнайшвидше, – так прокоментував свою перемогу в аукціоні Артур Палатний.


Не менш цікавою була боротьба за другий лот – сувенірний м’яч з автографами гравців київського «Динамо», який надав організатором аукціону інтернет-ресурс Чемпіон. У боротьбу за цей лот включився навіть мер Києва Віталій Кличко, який пропонував придбати м’яч за 120 тисяч гривень.

Але в підсумку лот дістався представникам компанії Secur Петру Івасюку та Артему Васиновичу, які надали для підрозділів ЗСУ квадрокоптер та тепловізор загальною вартістю 272 640 гривень.

З початком війни ми швидко забезпечили постачання квадрокоптерів, тепловізорів, бронежилетів, рацій та інших девайсів, які допомагають нашим захисникам в обороні України, – розповів Артем Васинович. – За понад 7 місяців війни ми на постійній основі допомагаємо ЗСУ та іншим військовим і волонтерам діставати потрібне обладнання та технології.

А деякі працівники Secur беруть участь у обороні України на різних напрямках з лютого 2022 року і активно втілюють волонтерські ініціативи, – додав Петро Івасюк. – Такими працівниками ми прямо зараз пишаємося більше, ніж нашим статусом лідера ринку в сегменті охоронних систем з 2012 року.


Загалом на 70-річчі тренера Кличків Володимира Золотарьова зібрано для ЗСУ майже 500 тисяч гривень!


Джерело: champion.com.ua

Others News