News

29.01.2024

ДМИТРО СОСНОВСЬКИЙ: «ЧАС ЗОСЕРЕДИТИСЯ НА БОКСЕРСЬКІЙ ПРАКТИЦІ»

Фото: Kamp-Sport


29 січня чоловіча збірна України з боксу в Конча-Заспі розпочне черговий етап підготовки до березневого відбірного турніру в Італії, де розігруватимуться олімпійські ліцензії.


Головний тренер збірної України Дмитро Сосновський ексклюзивно для Sport.ua розповів про останні новини з табору головної команди країни:


«Сьогодні розпочнеться перше тренування. Під час майже двотижневого збору головна увага буде зосереджена на спеціальній підготовці, тобто всьому, що безпосередньо стосується боксу.


Поки що в нашому активі є тільки одна олімпійська ліцензія, яку минулого року на Європейських спортивних іграх у Польщі здобув у вазі 80 кілограм Олександр Хижняк. Треба докласти максимум зусиль, аби в Парижі компанію йому склали й інші наші майстри шкіряної рукавички.


Нагадаю, що до олімпійської програми в боксі входить суперництво в семи категоріях. Ось чому в Конча-Заспі в центрі уваги будуть представники саме олімпійських категорій.


Звичайно, дуже важливо, аби обійшлося без травм, захворювань, щоб українські атлети підійшли до італійського іспиту у всеозброєнні».Джерело: sport.ua

Others News