Статті

11.11.2021

ВОЛОДИМИР ХОЛОПОВ: НАША ЗБІРНА ЗАСЛУЖЕНО ПЕРЕГРАЛА ФРАНЦІЮ

Тренер жіночого Київ-Баскету Володимир Холопов поділився враженнями від перемоги збірної України над Францією (90:71). Наша збірна вперше в історії обіграла віцечемпіонок Європи.  

Поділіться враженнями від перемоги збірної України над Францією? 

Наша команда зіграла дуже якісно, отримував задоволення від баскетболу. Сподобалося налаштування на гру та самовіддача. Щиро вітаю всіх з історичною перемогою.

 

Наскільки результат для вас став несподіваним? Завдяки чому наші дівчата здобули таку вражаючу перемогу?

Результат матчу – приємна несподіванка. Проте, ми виграли заслужено. Перемогли завдки неймовірному бажанню та правильній стратегії на гру. Тренерський штаб відмінно впорався зі своєю роботою.

 

Погоджуєтеся з тим, що Франція не була готовою до такого нашого налаштування на гру?

Думаю, що суперник ніяк не очікував такого від збірної України. Ми довели свою силу і тепер, з нами рахуватимуться всі.

 

На вашу думку, хороша статистика кидків з далекої відстані стала однією із ключових у нашій перемозі?

Дійсно, це стало ключем до перемоги. Варто відзначити роботу всієї команди. Наші дівчата спіймали кураж і закинули низку кидків із далекої відстані. Безумовно, це не могло не позначитися на результаті. Вся команда зіграла на відмінно, впоралася зі своєю роботою.

 


Це був найкращий матч збірної за останні роки? Ми можемо розраховувати на прогрес у грі чи це був майже ідеальний баскетбол?

Безумовно, з моменту перемоги над Сербією це була найкраща гра у виконанні нашої збірної. Ми зіграли в дуже якісний баскетбол, грали легко та красиво. Думаю, що вболівальники отримали задоволення. Головне, зберегти таке налаштування на інші матчі і тоді все у нас вийде.

 

У неділю гратимемо проти Фінляндії. На вашу думку, недооцінки суперника не може бути?

На рівні збірних не може бути недооцінки суперників. Всі дівчата – професіонали, які завжди віддаються грі. Бажаю збірній України перемоги у всіх матчах. Віримо у нашу команду!!!


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті