Статті

26.11.2021

ТЕТЯНА ЮРКЕВІЧУС: КОЖНА ЄВРОКУБКОВА ГРА – НЕОЦІНЕННИЙ ДОСВІД ДЛЯ «ПРОМЕТЕЯ»

Форвард «Прометея» Тетяна Юркевічус поділилася враженнями від перемоги над БК "Унi Дьєр» (94:68). Відзначимо, що наша команда вперше у своїй історії подолала груповий етап EuroCup Women.

Поділіться своїми враженнями від перемоги над БК "Унi Дьєр". Чи все було так просто, як демонструє нам результат на табло?

Мене зараз переповнюють позитивні емоції. Щаслива, що змогли виконати завдання і вийшли до наступного раунду EuroCup. Ми грали перед власними вболівальниками і ми не мали права їх розчарувати. Прагнули зіграти не гірше, ніж на виїзді.

У випадку перемоги ви могли гарантувати собі вихід із групи. Наскільки відповідальність за результат на вас тиснула? Чи навпаки, це додавало додаткової мотивації?

Відповідальність присутня перед кожною грою. Головне – справлятися зі своїми емоціями і виходити на гру з холодною головою. Нас влаштовувала лише перемога і ми змогли досягнути бажаного результату. Виграли завдяки командній грі та максимальній самовіддачі.

Погоджуєтеся з тим, що старт третьої чверті став переломним моментом у матчі? Тоді вже відчули, що перемогу вже не віддасте?

Жіночий баскетбол дуже непередбачуваний, тому ніколи не можна розслаблятися. Ми вигравали у 20 очок, але розуміли, що варто продовжувати демонструвати свою найкращу гру.

На кожну чверть варто виходити максимально сконцентровано, наче рахунок 0:0. Після великої перерви ми відірвалися від суперника і надалі вже не відпускали гру з-під контролю.

У цьому матчі ви хоч і набрали всього два очка, але були дуже корисною для команди завдяки 13 підбиранням. Як оціните свою гру?

Максимально виконала тренерське завдання і цим задоволена. Тренер наголосила на тому, що варто зіграти на своїх сильних сторонах, а над слабкими аспектами у грі ще попрацюємо.

На жаль, не змогла забити більше, було багато поспішних кидків. Проте, у баскетболі не завжди все залітає. Головне, що команда змогла перемогти. Працюватиму ще більше на тренуваннях, щоб у наступних матчах приносити більше очок команді.

«Прометей» вперше у своїй історії подолав груповий етап EuroCup Women. Завдяки чому команда змогла досягнути такого результату?

Мені подобається стиль гри «Прометею». У баскетболі потрібно швидко ухвалювати рішення. У нас досить швидка команда, непогано виходимо із захисту до нападу. У кожної баскетболістка є своя роль у грі та вона за це відповідає. Тренер «Прометея» побудувала систему і ми виконуємо її вимоги. Сподіваюся, що надалі гратимемо ще краще.

Вам залишилося зіграти останній поєдинок у групі проти турецького "Елязігу". Напевно, можна не сумніватися, що команда прикладе максимум зусиль, щоб порадувати вболівальників?

Ми на кожну гру налаштовуємося максимально. Прагнемо порадувати вболівальників яскравим баскетболом. Цей матч нічим не відрізнятиметься від попередніх. Прикладемо максимум зусиль, щоб виграти у "Елязігу". Кожна єврокубкова гра – неоціненний досвід для «Прометея». Не зупиняємося на досягнутому, а продовжуємо прогресувати.