Статті

16.11.2021

ОЛЕСЯ МАЛАШЕНКО: ПОКАЗАЛИ, ЩО У ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Є ХАРАКТЕР

 Форвард національної збірної України Олеся Малашенко поділилася враженнями від перемоги над Фінляндією (77:71). Нагадаємо, що наша збірна стартувала у відборі на Євробаскет-2023 з двох перемог. 

 Поділіться враженнями від перемоги над Фінляндію? Суперник своєю агресивною грою вас здивував? 

Звісно, збірна Фінляндії не така іменита, як Франція. Проте, ми розуміли, що буде непросто, тому готувалися до серйозної гри. Фінляндія у функціональному плані добре підготувалася до матчу, вони грали агресивно. Головне, що все ж змогли здобути важливу перемогу.

 

Наскільки складно вам було у цьому матчі в функціональному плані? Відчувалося, що після гри з Францією не вистачало свіжості?

Дійсно, матч з Францією забрав чимало фізичних та моральних сил. До того ж переліт не міг не позначитися. Після гри з Францією непросто було відновитися.

 

Наша збірна на високому рівні почала матч, а у другій четверті втратили ініціативу. У чому причина втрати концентрації?

Ми добре почали гру, але потім припускалися помилок в захисті, перестали швидко вибігати в напад. Думаю, що позначилася втома, яка вже накопичилася. Грали не стабільно, але головне, що вдалося взяти себе в руки та вибороли важливу перемогу. Показали, що у нашої збірної є характер, ми можемо терпіти та досягати результату.

 

Який момент у матчі на вашу думку став переломним?

Ключем до перемоги у цьому матчі стала гра в захисті. Завдяки злагодженій грі в захисті змогли перемогти. Головне було зіграти надійно і ми з цим завданням впоралися.

 

Свою наступну гру збірна зіграє через рік. Наскільки ця пауза може завадити нашій команді чи вас вже нічого не зможе зупинити?

На нас очікують дуже складні матчі. Обов’язково маємо обігрувати Литву. Не думаю, що пауза якось вплине на команду. Всі баскетболістки – професіонали своєї справи. Кожна спортсменка грає на хорошому рівні за свою команду. Матчі за збірну завжди відповідальні, тому всі дівчата готуватимуться ретельно і викладатимуться на 100%.

 

Шанси на вихід з групи у нашої збірної збільшилися. На вашу думку, яка гра у відборі буде ключовою? Можливо, матч у Франції?

Звісно, наші шанси збільшилися, проте вся боротьба ще попереду. Ми не повинні через рік втратити те, що здобули. Потрібно на кожну гру максимально налаштовуватися та досягати результату. Крок за кроком рухатимемося до виходу на Євробаскет-2023. Важливо демонструвати свої найкращі якості проти будь-якого суперника.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті